E-komerce.cz: Český magazín o internetové komerci

Vše pro váš digitální fotoaparát!


Internet Mall nabízí Peněženku

David Kozák, 22. září 2004, e-komerce.cz

Chcete vědět, za kolik byste koupili zboží, o které máte zájem, v obchodech společnosti Internet Mall? Existuje jednoduché řešení: Pošlete SMS se značkou a typem výrobku na telefonní číslo 736393652 (PENEZENKA).

Přibližně během deseti sekund se může každý zájemce dozvědět cenu zboží, o které má aktuálně zájem, za kterou ji nabízí obchody Internet Mall. Stačí k tomu SMS zpráva, zaslaná na telefonní číslo 736393652 (PENEZENKA).

O odpovědi se stará inteligentní automat, který dokáže odhalit i některé drobné chyby v označení výrobků a také nabídnout novější výrobek, je-li k dispozici.

"Vývoj této služby trval přes rok. Kromě snahy o nejvyšší relevanci odpovědí bylo významným problémem zajistit nepřetržitou dostupnost a rychlost odezvy. Bežná mobilní přenosová stanice (BTS) totiž zvládne zpracovat jen asi osm SMS za minutu a to je málo," říká Jan Menšík, technický ředitel společnosti.

V současné době lze službu Peněženka využívat pro zboží ze sortimentu domácích spotřebičů a elektroniky v ceně nad 5.000 Kč. Na podporu služby Internet Mall spouští rozsáhlou reklamní kampaň. Do konce roku očekává firma až 500 tisíc SMS dotazů.


David Kozák
david.kozak@e-komerce.czCopyright © e-komerce.cz