E-komerce.cz: Český magazín o internetové komerci

Vše pro váš digitální fotoaparát!


Superletuška oficiálně otevře 12. dubna

David Kozák, 10. března 2006, e-komerce.cz

Cestovní agentura ASIANA Global Travel Service představila on-line rezervační systém nové generace Superletuška.

V rámci doprovodného programu veletrhu cestovního ruchu Holiday World 2006 představila cestovní agentura ASIANA Global Travel Service portál Superletuška, který jako první v České republice nabídne kompletní škálu služeb cestovního ruchu. Ostrý provoz zahájí portál 12. dubna. Klienti si tak budou moci prostřednictvím jediného on-line rezervačního systému zajistit nejen letenky, které nabízí již stávající rezervační systém agentury Letuška, a to klasických i nízkonákladových dopravců, ale i další služby, jako je ubytování, pronájem automobilu, cestovní pojištění, jízdenky na autobus či vlak nebo okružní plavbu.

Základem portálu Superletuška je sofistikovaný software nové generace, který umožňuje nabídnout návštěvníkům přístup k rezervačním systémům dodavatelů nejrůznějších služeb cestovního ruchu. Zákazníci tak mohou realizovat každou objednávku zvlášť (tzn. provést rezervaci a zaplatit) a nebo jednotlivé služby postupně přidávat do balíčku, který bude nakonec obsahovat vše, co uživatel potřebuje k realizaci svého cestovatelského záměru. Při nákupu většího počtu služeb přitom uživatelé získají výhodnější cenu.

Superletuška je určena pro koncové zákazníky (cestovatele), cestovní kanceláře a agentury (mohou prostřednictvím portálu formou provizního prodeje objednávat požadované služby) a samozřejmě také korporátním klientům. Marketingovou podporu projektu zajišťuje české zastoupení globálního distribučního systému GALILEO.

"Filozofií nového portálu je poskytnutí komplexní nabídky služeb cestovního ruchu s možností on-line rezervace. Výběr dodavatelů jednotlivých služeb probíhal na základě pečlivé analýzy, proto nabídne nový systém skutečně to nejlepší, co je v dnešní době dostupné na trhu," prohlásil Dr. Alexej Litvin, generální ředitel agentury ASIANA.


Komplexní služby on-line

Nový projekt agentury ASIANA Global Travel Service je velmi zajímavý nejen z pohledu potenciálních zákazníků, kteří zde naleznou všechny požadované služby, ale i z hlediska e-komerce. Superletuška totiž jako první na českém Internetu nabídne opravdu komplexní cestovatelský servis. Servis, který dosud nabízely jen specializované firmy. Ty při své práci sice velmi pilně využívají Internet, ale přeci jen - pro koncového zákazníka je objednání všech potřebných služeb až příliš časově náročné.

Díky portálu se tak i na českém Internetu naplno otevřou cestovatelům možnosti, které dosud neměly k dispozici. V podstatě každý si tak bude na jediném internetovém serveru moci rezervovat všechny služby, které potřebuje k příjemnému prožití své cesty. Bez nutnosti navštívit zprostředkovatele, který by se o něj postaral.


David Kozák
david.kozak@e-komerce.czCopyright © e-komerce.cz