E-komerce.cz: Český magazín o internetové komerci

Vše pro váš digitální fotoaparát!


Internet Mall otevírá "kamenné obchody"

David Kozák, 22. října 2004, e-komerce.cz

Společnost Internet Mall, jejíž online prodejna bilezbozi.cz zvítězila v letošním ročníku ankety Obchodník roku 2004, začala otevírat nové "kamenné obchody".

Společnost Internet Mall, provozovatel stejnojmenné online nákupní galerie, oznámila, že začala otevírat kamenné obchody. Ve středu 13.10. zahájila provoz tzv. kontaktních center v Brně, Českých Budějovicích a Ostravě. Ke stávajícímu pražskému centru tak přibyly další tři.

Kontaktní centra umožňují snazší komunikaci se zákazníky, kteří zde mohou zboží nakupovat, případně si vyzvednout zboží objednané online nebo řešit případné reklamace. Zboží si mohou zákazníci v kontaktních centrech také objednávat v e-shopech nákupní galerie, a to prostřednictvím terminálů, které jsou zde umístěny.

"Rozhodli jsme se vybudovat síť kamenných prodejen, abychom našim zákazníkům umožnili osobní jednání s naší společností a aby tak již nebyli odkázáni pouze na elektronickou komunikaci," řekl k otevření kontaktních center Ondřej Fryc, ředitel společnosti Internet Mall. "Chceme, aby zákazníci měli možnost přímo jednat s lidmi a mohli si na naši společnost sáhnout."

Počet kontaktních center není podle sdělení Internet Mall konečný. Firma plánuje postupně síť center rozšiřovat.

Zodpovědným manažerem sítě kontaktních center je Jan Novák, který do firmy přišel v srpnu tohoto roku. Jeho úkolem je zkvalitňovat služby poboček a řídit lidské zdroje v regionech.


David Kozák
david.kozak@e-komerce.czCopyright © e-komerce.cz