NetDirect s.r.o.: certifikace ISO 9001 pro českého výrobce internetových aplikací

Tisková zpráva, 27. dubna 2004, e-komerce.cz

Společnost NetDirect s.r.o., významný dodavatel internetových obchodů a publikačních systémů, získala certifikáty kvality ISO 9001:2001 a ISO 14001:1996. Získání certifikátů potvrzuje stálé zvyšování kvality služeb, zefektivnění vnitrofiremních procesů a snahu o ochranu životního prostředí.

Udělená certifikace systému řízení jakosti ISO 9001:2000 (QMS) se týká Vývoje a implementací internetových softwarových aplikací. Pro zákazníky získání certifikátu znamená další garanci kvality poskytovaných služeb. Jak upozorňuje Jan Svoboda, ředitel společnosti: "NetDirect se podle dostupných informací stává prvním českým výrobcem publikačních systémů a obchodních řešení, který získal objektivní důkaz o vysoké kvalitě firemních procesů a služeb."

Před samotnými certifikacemi společnost prošla přísnými inspekcemi, které realizovala auditorská společnost Český lodní a průmyslový registr. Příprava probíhala od poloviny roku 2003 a byla úspěšně završena v dubnu 2004.

Pro získání ekologického certifikátu ISO 14001 (EMS) se vedení NetDirectu rozhodlo proto, aby v rámci svých možností přispělo k ochraně životního prostředí a demonstrovalo svůj postoj k této aktuální problematice.

Tisková zpráva
redakce@e-komerce.cz