KASA.cz nabízí sportovní a outdoorové vybavení

David Kozák, 19. října 2004, e-komerce.cz

EUROCOMM Group, provozovatel internetového obchodního centra KASA.cz, spustil novou kategorii Sport a vybavení pro Outdoor.

Sportovní sekce centra KASA.cz je podle tiskové zprávy společnosti EUROCOMM Group, jež je jeho provozovatelkou, unikátní šíří svého sortimentu. Ředitel centra Martin Kasa o nově spuštěných sekcích řekl: "Spustili jsme největší sportovní internetový obchod v ČR s velmi rozsáhlým sortimentem, který budeme i nadále rozšiřovat. V současné době je v nabídce sortiment letní, zimní i celoroční."

Na rozdíl od většiny velkých kamenných obchodů nabízí KASA.cz kompletní sortiment vždy několika značek pro daný sport. Provozovatelé centra se podle Kasy soustředili jak na vybavení pro profesionály, tak i pro rekreační sportovce. Na své si také přijdou milovníci outdooru a života ve volné přírodě, pro které je připravena sekce Outdoor.

"Otevřít novou sekci nás stálo několik měsíců usilovné práce a jednání, jelikož ve světě sportu prakticky neexistují velkoobchody. Vše bylo závislé na komunikaci s přímými dovozci," popsal vznik nových sekcí majitel společnosti EUROCOMM Group Tomáš Richter. "Věříme, že tento sortiment přiláká nové zákazníky, kteří ocení naše úsilí stejně jako tisíce zákazníků, kteří u nás měsíčně nakupují již v současnosti. Náš cíl je jednoduchý a logický - být největším prodejcem sportovního zboží na internetu v ČR," dodal.

David Kozák
david.kozak@e-komerce.cz