Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Newsletter 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

Komentáře ke článku "E-Forum 2003: ČNB se vyhnula konfrontaci"


Jméno:
Předmět:
Proc dva nazvy
Datum:
23.05.2003 12:44:33

V pripade nasi konference Internet & Business LIVE se jedna o petiletou tradici, nikoli dvouletou, jak chybne uvadi clanek.

S PBJ Events jsme se dohodli na pouzivani obou nazvu z prosteho duvodu. Obe nase komunity jsou na drive uzivane nazvy akci jiz zvykle a bylo by kontraproduktivni zavadet novou znacku pro spolecnou akci stavejici na tradici obou. Netvrdim, ze prijate reseni je idealni, ale pro nas ucel poslouzilo, myslim, dobre.

V oficialnich informacich jsme se snazili uvadet vzdy oba nazvy. Mozna se to ne vzdy podarilo, ale zmateni snad nebylo az tak velke :)

Jméno:
Předmět:
ČNB se spíše vyhýbá trestnímu stíhání
Datum:
27.05.2003 23:33:03

respektive její odpovědní pracovníci, kteří měli být dávno stíháni minimálně za maření úkolu veřejného činitele z nedbalosti, kterého se dopustili v řadě případů zanedbáním bankovního dohledu. Naposledy v případě Union banky, kdy mimo jiné schválili prodej banky subjektu, který na ni neměl peníze a v jehož čele stál známý příbramský "podnikatel" Pepa Růžička aka Giuseppe Roselli...
Mimochodem za "znárodnění" mikroplatebních systémů bez náhrady by také někdo měl nést zodpovědnost - ten zákon je jasně protiústavní, je to výsměch právu a nechápu, že to nikdo nevidí.