Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

Komentáře ke článku "Novinky internetové reklamy"


Jméno:
Předmět:
Hezke
Datum:
23.01.2004 10:35:59

Jen mne prekvapilo kdyz jsem dnes cetl v iStrategii temer identicky clanek. I kdyz je uvaden jako zdroj prave server e-komerce, identicka formulace vet mi trochu vadi.
http://www.istrategie.cz/detail.htm?id=42848

Jméno:
honza
Předmět:
nevim nevim
Datum:
24.01.2004 11:20:29

prominte ale nechapu co je noveho na streamovanem videu v reklamnich formatech na internetu, ktere se pouziva i v CR uz minimalne dva roky?

Jméno:
Předmět:
Re: nevim nevim
Datum:
24.01.2004 11:43:43

Samozrejme, ze streamovane video se vyuziva (mozna i v reklame). Nezaznamenal jsem zatim ovsem, ze by bylo distribuovano samostatne. Paklize se nekde objevila internetova videoreklama, bylo to vzdy v souvislosti s nejakym videozaznamem, jehoz byla soucasti. V tomto pripade vsak jde o format, v nemz je videoreklama distribuovana sama o sobe, podobne jako napr. falesna uvodni stranka webu.

Jméno:
Předmět:
no ..
Datum:
26.01.2004 18:23:01

Mozna jste nebyl cilovou skupinou :o) .. Kampane byly realizovany jiz minimalne tak 10ti klientum a vzdy slo o cisty streaming. Prvnim klientem, pro ktereho jsme streaming realizovali byl Ford a kampan bezela jiz strasne davno, tusim tak pred dvema lety na podzim. Ukazka reklamniho formatu co tenkrat bezel je na http://www.arbomedia.cz/strany/inter/video.asp

Jméno:
Předmět:
Re: no..
Datum:
27.01.2004 12:26:19

Vážený pane Sudo, máte pravdu, bohužel jsem nebyl v cílové skupině Vámi pořádané kampaně. Na druhou stranu po přečtení specifikace Vašeho reklamního formátu je mi jasné, že je to sice možnost podobná tomu, co je popisováno v článku, ovšem pouze PODOBNÁ. Pokud jsem správně přečetl specifikaci (video může mít maximální velikost 320x240 bodů), dá se jen opravdu stěží hovořit o celé obrazovce - což je právě ta novinka o níž se v případě online videoreklamy mluví. Navíc Vámi realizovaná reklama je zobrazována v pop-up okně (možná jsem ji neviděl proto - pop-upy mám blokované), což opět nový formát nevyžaduje.