Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Vše pro váš digitální fotoaparát!

Komentáře ke článku "Expandia změnila strategii a připravuje vás o peníze"


Jméno:
Předmět:
Informace o provizi
Datum:
24.02.2000 10:26:56

Nesouhlasím s informací v uvedeném článku, naše firma (Softech) byla oslovena nabídkou na změnu smlouvy a nová sazba pro nás poté začala platit.

Jméno:
Předmět:
RE: Informace o provizi
Datum:
24.02.2000 17:55:44

Vámi uvedená informace souhlasí. Expandia banka skutečně oslovila všechny stávající partnery a nabídla jim vypovězení staré smlouvy a uzavření smlouvy nové.

Problém ovšem spočívá v tom, že tak učinila až po zveřejnění tohoto článku na serveru e-komerce.cz, po kterém se na klientském centru rozmnožily dotazy od obchodníků.

Můj článek vyšel k 24. lednu 2000, obchodníci využívající platební systém Expandia banky byli obesláni dopisem datovaným 1. února 2000, podaným na poštu v Olomouci 3. února 2000. K datu publikování je tedy článek pravdivý.

Nechtěl jsem Expandia banku kritizovat za Platební systém, ten je z pohledu obchodníka velmi dobrý a za snížení poplatků si banka zaslouží pochvalu. Předmětem kritiky byl spíš postup banky, kdy se informace napřed objevily na webu banky. V tom okamžiku touto informaci nedisponoval žádný ze stávajících obchodníků, u kterých jsem si postup banky ověřoval.