Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Vše pro váš digitální fotoaparát!

Komentáře ke článku "Teleworking, aneb proč nechodit do kanceláře"


Jméno:
Předmět:
dotaz na autora
Datum:
05.06.2002 08:15:30

Zajímalo by mne , pro které konkrétní profese (současné či budoucí) se Teleworking hodí. Děkuji předem za zodpovězení dotazu. Martin Hanuš (můj ofor je personalistika)

Jméno:
Josef F.
Předmět:
Které firmy
Datum:
06.06.2002 07:50:59

Dobrý článek, ale napsal jste jen A., teď prosím i to B. = které firmy, na jaké úrovni, ... a pak i to C. = cena (jaké jsou platy při TW ve srovnání se stejnou profesí ve stejné firmě)

Jméno:
Předmět:
Kdo investuje do HW a SW
Datum:
11.06.2002 09:02:18

Kdo se ve společnostech, které již takto pracují, větší částí podílí na investicích do HW , SW a připojení ? Zaměstnanci nebo zaměstnavatelé ?

Děkuji za odpovědi.

Jméno:
Předmět:
Teleworking
Datum:
11.06.2002 13:58:52

Pracujem v IT firme, ktora sa zaobera document managmentom a business processingom a mame u sebe 2 teleworkerov. Tak ako bolo pisane v clanku, pracuju ovela efektivnejsie a omnoho viacej ako klasicky zamestnanci. Problem, ale je ze to musi cloveku vyhovovat. Co sa tyka v ktorej profesii je to vyuzitelne, tak odpoved je jasna :-) vsade kde sa pracuje s pocitacom. Pripojenie a HW a SW plati nasa firma a plat je zodpovedajuci urovni ako keby sa teleworker nachadzal priamo vo firme. Pri spocitani nakladov je jeho prinos stale niekolko nasobne vyssi.

Jméno:
Předmět:
práce pro postižené zdravotně
Datum:
05.09.2009 09:11:48

Zdravím měl bych zájem o skénování +uprava el.osahu a nebo sledování bezpeč.kamer přes DVD ale nemám žádné přímé spojení -vím že to funguje protože mám známou která to dělá mohli by jste mi v tomto pomoci dát příméj kontakt třeba email mockrát děkují s pozdravem Milan Žlebek v.r.