Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Vše pro váš digitální fotoaparát!

Komentáře ke článku "Seznam, nic lepšího neznám"


Jméno:
Předmět:
Tak tohle...
Datum:
12.04.2001 08:07:35

...na Seznamu přehnali. :-) Nejspíš mají moc práce, ale když vložíte URL znova s odkazem na tenhle článek tak to třeba vyjde.

Mimochodem, jako prezentace jsou to super stránky. Jako web to má pro případného návštěvníka nulovou hodnotu. Proč bych tam měl chodit víc než jednou? Zkuste příště zůstat u netuctovosti, ale přitom navrhnout něco, kde se snadno najdou informace nebo kam půjde integrovat e-shop. :-)

Tomáš

Jméno:
Předmět:
E-shop
Datum:
12.04.2001 16:40:32

Diky za nazor - samozrejme jsme chteli udelat web, na ktery se vratite maximalne poslechnout si kravicky, ale svuj ukol splni. To, ze tam asi nepujde intergrovat e-shop neni dulezite, protoze Mlekarna Hlinsko neni a v nejblizsich letech ani nebude primy prodejce, takze tato moznost odpada.
Jinak uznavam, ze po stazeni nekolika PDF asi na web uz zabrousit vubec nemusite, ale reknete mi, co byste chtel pravidelne hledat na webu mlekarny, ktera uz leta vyrabi mleko a Jesenku a nehodla to menit ;-]? Nechci byt ironicky, proste rikam, ze to ma spis pobavit a upozornit na jinou znacku mleka - TATRA mleka.

Jméno:
Předmět:
Seznam uznal Tatramléko.cz!
Datum:
12.04.2001 20:47:45

Právě mi přišlo potvrzení ze Seznamu, aniž bych něco dělal "-).


Vase stranka s URL: http://www.tatramleko.cz byla pridana do Seznamu v teto podobe:

Průmysl a výroba : Potravinářský a tabákový průmysl : Mléčné výrobky:
Mlékárna Hlinsko s.r.o. - Společnost Mlékárna Hlinsko se zabývá výrobou sušených a zahuštěných, slazených a neslazených mlék, které dodává na trh pod názvy Tatra, Salko, Piknik, Pikao a Jesenka. (ID=0000181674LDRTFS)

Služby a informace : Abecední seznam firem : M:
Mlékárna Hlinsko s.r.o. - Společnost Mlékárna Hlinsko se zabývá výrobou sušených a zahuštěných, slazených a neslazených mlék, které dodává na trh pod názvy Tatra, Salko, Piknik, Pikao a Jesenka. (ID=0000181675LDRTFS)

Nyni prosim vyckejte několik dní (maximálně týden) nez se odkaz objevi na Seznamu.

Pokud jste zjistil/a, ze text titulku nebo popisu byl zmenen, pak toto bylo ucineno proto, abychom zajistili alespon castecnou objektivitu jeho textu. Dekujeme za pochopeni.

Zaroven Vam dekujeme za prizen a doufame, ze budete s nasimi sluzbami spokojeni.

Vas Seznam