Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.


E-komerce v České republice

e-komerce.cz společně se společností Polish Market Review (PMR) přináší studii E-commerce in the Czech Republic.

Zpráva obsahuje hloubkovou analýzu elektronické komerce v České republice a detailně objasňuje faktory přispívající k vývoji a expanzi české e-komerce.

Studie přináší detailní náhledy na B2B e-komerci, statistiky ohledně penetrace informačních technologií v Českých firmách, zkušenosti firem s implementací e-business technologií. Poskytuje informace o nejpopulárnějších e-business aplikacích, srovnává je s aplikacemi používanými v EU a zabývá se jejich vlivem na různé sektory ekonomiky a obory podnikání.

Sekce věnovaná B2C e-komerci popisuje nejnovější trendy v tomto oboru a to jak u čistě internetových firem, tak u firem s vazbami na klasickou ekonomiku. Studie obsahuje detailní informace o tom co čeští zákazníci nakupují, jak často a jakým způsobem používají internet a podobně.

B2C i B2B sekce obsahují data o velikosti trhu, obratu a předpovědi dalšího vývoje. Studie "E-commerce in the Czech Republic" přináší také informace o českém internetovém reklamním trhu a internetovém bankovnictví.

Studie je v anglickém jazyce.

Cena elektronické verze (.pdf): 495 USD
Cena tištěné verze: 570 USD

Informační leták obsahuje podrobný obsah studie, ukázky a ceny: czechy.pdf


Pokud máte zájem o studii E-commerce in the Czech Republic, zašlete prosím e-mail pro Pavla Hrůzu, nebo volejte 05 472 271 47.