Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.


E-komerce do kapsy

Majitelům kapesních počítačů řady Palm a Windows CE nyní nabízíme možnost přečíst si aktuální články z e-komerce.cz na svých strojích, v optimalizované verzi na adrese palm.e-komerce.cz.

Stránky na této adrese jsou optimalizovány pro použití s AvantGo.com

AvantGo.com

Systém AvantGo sestává s klientského off-line prohlížeče nainstalovaném na Vašem kapesním počítači, PC programu pro synchronizaci mezi kapesním počítačem a serverem a samotného serveru, který optimalizuje stránky pro použití na displeji kapesního počítače.

V praxi práce s AvantGo probíhá tak, že synchronizační program na Vašem PC počítači ověří, zda jsou k dispozici nové články od poslední synchronizace. Pokud ano, uloží je do Vašeho kapesního zařízení. Tam jsou k dispozici pro čtení pomocí AvantGo prohlížeče. Tak se děje se všemi přihlášenými kanály.

V systému AvantGo je jich dostupná celá řada. Své stránky mají pro AvantGo optimalizovány například CNN, CNET, News.com, Wired News, The Wall Street Journal, New York Times a mnoho dalších. AvantGo umožňuje pohodlnou a rychlou práci s kanály, jako je vyhledávání podle klíčových slov, přidávání mezi oblíbené a podobně.

Jak na to?

Aby byly stránky z palm.e-komerce.cz přístupné ve Vašem AvantGo prohlížeči, je potřeba se zaregistrovat na stránkách AvantGo, stáhnout si a nainstalovat potřebný software. Dále stačí kliknout na tento odkaz, čímž přidáte kanál e-komerce.cz do Vašeho prohlížeče (Lze také kliknout na odkaz bez provedení registrace a instalace software AvantGo. V takovém případě vás server AvantGo sám provede procesem registrace, instalace a následným přidáním našeho kanálu do Vašeho počítače do ruky). Registrace i instalace probíhají velmi rychle a bezproblémově.

Nyní stačí synchronizovat obsah e-komerce.cz s kapesním počítačem pomocí PC a Vaše první várka informací z e-komerce je připravena pro nerušené čtení přímo ve Vaší dlani.

Pokud je Váš kapesní počítač právě připojen k Internetu, jsou stránky samozřejmě také přístupné pro online prohlížení pomocí klasického internetového prohlížeče na adrese palm.e-komerce.cz.