Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

Časopis o bydlení, stavění a spoření TVUJDUM.CZ dnes mění podobu

Nová komunikační strategie, nová image, nové služby - to jsou hlavní změny nové generace serveru TVUJDUM.CZ. Po třech letech úspěšného působení na tuzemském trhu, během kterých v segmentu periodik o bydlení získal vedoucí roli na trhu (70%) a stal se významným centrem informací, dnes portál navštěvuje měsíčně více než 60.000 čtenářů.

Od 4. dubna 2001 přináší TVUJDUM.CZ inovace svého designu i obsahu. "Jednotlivé produkty portálu jsou nyní přehledněji uspořádány a práce s nimi je velmi snadná; to je dobrá zpráva hlavně pro naprosté začátečníky i pro ty, kteří nejsou v internetu ještě příliš zběhlí," říká výkonný ředitel internetového vydavatelství BOHEMIA INTERNET SERVICES, s.r.o. Ladislav Semetkovský. "TVUJDUM.CZ jsme zrekonstruovali tak, aby jej mohlo navštívit mnohem více hostů - čtenáři se nyní mohou pohodlněji orientovat ve skutečné záplavě informací nahromaděné za tři roky provozu. Celý portál je teď přehlednější, rychlejší a ještě aktuálnější". Zejména aktuálnost je ve srovnání s ostatními srovnatelnými médii slušná - už třetím rokem čtenáři nacházejí nové články každý den.

Nové logo, progresivní image

Portál doznal i formálních změn - představuje se pod zcela novým logem. "Snažili jsme se, aby logo vyjadřovalo současně dynamičnost i solidnost. Solidnost spjatou právě se symbolem domu jako něčím stálým, neměnným a stabilním," vysvětluje Semetkovský. Všechny portálové listy mají nový jednotný design, moderní a přitažlivou image.

Jediná adresa

Protože nová komunikační strategie je postavena na jediné doméně - TVUJDUM.CZ, nalezneme všechny portálové listy pod touto společnou adresou. "Opravdu si stačí pamatovat jedinou adresu a čtenář může vstoupit do všech částí portálu: do internetového časopisu se všemi jeho rubrikami, do magazínu Kuchyně, serveru s realitami i do rozšířeného virtuálního obchodního domu s nabídkou zboží pro moderní bydlení," dodává ředitel Semetkovský.
Autor: Redakce
Datum: 4. dubna 2001

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz