Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

LLP dodává a implementuje SunSystems v TopHotelu

Společnost LLP Group, dodavatel finančních a obchodních řešení a distributor SunSystems, oznámila, že dodala a implementovala informační účetní systém SunSystems do hotelového komplexu TopHotel Praha. Tento hotel, který je součástí třetí největší sítě evropských hotelů TOP International Hotels, bude využívat finanční systém SunSystems 4.2.6 spolu s moduly pro analýzu dat Vision XL a Vision Executive na platformě Windows NT s databází MS SQL Server.

Podnětem pro změnu původního informačního účetního systému TopHotelu Praha byly požadavky auditora na účetní program, požadavky na výstupy informací nezbytných pro manažerské řízení hotelu a dále přechod organizace na nový rezervační systém.

“Rozhodli jsme se pro LLP Group, protože konzultanti této společnosti k nám byli velmi vstřícní, byli pružní a hodně se nám věnovali. Dokázali přizpůsobit implementaci programového vybavení našim potřebám tak, že to nenarušilo chod účtárny hotelu,” říká Věra Písaříková, finanční ředitelka TopHotel Praha. “SunSystems využíváme od ledna 2001 na všechny naše účetní operace včetně přenosu dat mezi bankou a hotelovou účtárnou prostřednictvím Internetu. Automatické zpracování účetních položek zrychluje práci našich účetních pracovníků, kteří nyní zadávají ručně jen minimum položek.”

“Každý hotel musí být schopen sladit svůj rezervační systém s účetním systémem,” vysvětluje Věra Písaříková. “Doposud jsme využívali rezervační systém HORES, který však s postupným rozšiřováním hotelových služeb nebyl schopen pokrýt naše potřeby. Proto jsme se rozhodli přejít na rezervační systém Fidelio.”

Už v loňském roce byla uzavřena globální dohoda o spolupráci mezi společnostmi Systems Union, výrobcem účetního systému SunSystems, a Micros-Fidelio, autorem recepčního systému Fidelio. I z tohoto důvodu český distributor tohoto recepčního systému, společnost GastroSystems, doporučil TopHotelu jako nejvhodnější alternativu právě SunSystems. V následném výběrovém řízení potvrdil TopHotel Praha toto doporučení a rozhodl se pro informační systém SunSystems, který v našem regionu dodává společnost LLP Group.

TopHotel Praha zakoupil od LLP tyto SunSystems moduly:
· Hlavní knihu
· Multicurrency (modul více měn)
· Produkty Vision pro tvorbu manažerských sestav nad databází SunSystems:
- Vision XL
- Vision Executive
TopHotel


Největší hotelový komplex v České republice - TopHotel Praha leží v klidné části hlavního města ČR a návštěvníkům nabízí odpočinek v areálu obklopeném zahradou o rozloze 9 ha. Všechny hotelové pokoje patří do **** kategorie hotelů. Ubytování je doplněno širokou škálou služeb, z nichž není možno vynechat kosmetický, kadeřnický či krejčovský salon, dvě tenisové haly s umělým povrchem, bowlingové dráhy, saunu, fit centrum a solárium. Obrovské prostory umožňují ubytovat najednou až 3 000 hostů tak, že není narušen jejich vlastní klid, pohodlí a soukromí. Současně je možné uspořádat kongres, konferenci nebo obdobnou akci pro 1 000 účastníků ve 2 kongresových sálech a 8 saloncích. Pokud jde o stravování hostů lze si vybrat mezi restaurací, vinárnou s živou hudbou, posezením v zimní zahradě či u krbu. Od jarních měsíců jsou otevřeny venkovní terasy. Nespornou výhodou pro všechny návštěvníky jsou velké parkovací plochy jak pro osobní automobily tak pro autobusy.


LLP Group

Společnost LLP Group byla založena v Praze roku 1992. LLP Group se profiluje jako dodavatel špičkových obchodních a finančních softwarových řešení pro firmy střední velikosti. Jádrem nabídky LLP je software pro měření a zúčtování času time@work, finanční systém SunSystems a výrobní software Fourth Shift. LLP také prodává a implementuje řešení CRM společnosti Pivotal a spolu s KPMG Systems implementuje SAP R/3. V roce 1995 začala východoevropská expanze firmy, nyní má firma pobočky v Bratislavě, Budapešti, Bukurešti, Sofii a Záhřebu. Kromě toho řídí LLP Group projekty například v Polsku, Itálii, Saúdské Arábii, Venezuele, Japonsku, USA nebo Izraeli. Počet zaměstnanců LLP Group dosahuje 98, obrat v roce 1999 činil 5,7 mil. USD.

Řada klientů LLP Group zahrnuje firmy ze všech oborů podnikání – od petrochemie po televizní stanice. Mezi klienty LLP Group patří například firmy BP, Schöller, Johnson&Johnson, Shell, Motorola, Roche, KPMG, Unilever, Regus a UPC.
Autor: Tisková zpráva
Datum: 19. února 2001

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz