Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

Obchodní dům.cz zřídil nové logistické centrum

Obchodní dům.cz oznámil zřízení nového logistického centra v Praze. Do července tohoto roku vyřizoval tento internetový obchodní dům, působící na adrese www.obchodni-dum.cz veškeré objednávky včetně rozvozů zboží zákazníkům pouze ze dvou distribučních center, a to z Mladé Boleslavi a z Brna.

Tato dvě města se na počátku fungování Obchodního domu.cz zdály jako optimální řešení z hlediska rozvozu zboží zákazníkům po celé České republice.

Jelikož však od založení internetového obchodu uběhly již tři roky a počet vyřizovaných objednávek vzrostl do jiných rozměrů, bylo nutné vyřešit otázku optimalizace odbavování objednávek a to především z hlediska rozvozu zboží zákazníkům.

Trend neustálé optimalizace odbavování objednávek a tím zkvalitňování rozvoje služeb zákazníkům potvrzuje Obchodní dům.cz právě otevřením nového logistického centra a to v Praze 6 Dolní Liboc - ul. U silnice 949, tel. 02/20185209. Toto nové logistické centrum po měsíční zkušební lhůtě přešlo do plného provozu a dnes již plně slouží svým zákazníkům stejně tak jako distribuční centra v Mladé Boleslavi a v Brně.

Obchodní dům.cz - největší čistě elektronický obchod v České republice (zdroj: Deloitte & Touche - Tržby českých internetových obchodů v roce 2000) - je provozovaný od roku 1998 společností K. D. Marketing s.r.o. a zabývá se především prodejem domácích elektrospotřebičů, spotřební elektroniky a mobilních telefonů.
Autor: Tisková zpráva
Datum: 19. října 2001

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz