Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

IBM představuje nový software pro e-kommerci

IBM oznámila nový program pro e-commerce, který řeší problémy vznikající komplexností a správou poplatků za prodávané zboží v rámci více zemí. Kromě toho tento software zahrnuje podporu mobilní komerce, neboť umožňuje přístup k serverům e-commerce prostřednictvím kapesních organizérů.

Jelikož globální e-commerce vyžaduje také podporu více jazyků a měn, WebSphere Commerce Suite 5.1 nyní podporuje i funkce jako daň z výrobků dle regionu či poplatky za poštovné, upravené katalogy produktů a lokalizované metody platby a jejich zpoplatnění. Společnosti, které působí ve více zemích, mohou využít tento software pro řízení obchodu po celém světě mnohem efektivněji a navíc nabízí svým zákazníkům lepší služby i podporu – to vše z jednoho místa.

Dále nový software podporuje okamžitý přístup k e-commerce pomocí implementace přístupu formou bezdrátových zařízení. Do této skupiny patří upozornění na zprávy, automatický výběr obsahu a vlastní tok businessu – vše je precizně navrženo pro jednotlivá zařízení.

“Řízení businessu ve více zemích je základním předpokladem zlepšení služeb vůči zákazníkovi, tudíž i zvýšení jeho loajality a tržeb,” řekl Ed Kilroy, generální manažer IBM Electronic Commerce Solutions. “Díky zvládnutí regionálních rozdílů – jako například daní či poštovného – pomáhá toto řešení řídit tyto regionálně závislé poplatky, zatímco se můžete více zaměřit na vymýšlení marketingových kampaní, které zvýší celkový prodej a váhu jména vaší společnosti.”

Díky svému intuitivnímu návrhu poskytuje WebSpherce Commerce Suite pro manažery snadné uživatelské rozhraní, ve kterém lze naplánovat dynamické marketingové kampaně, slevy a reklamní slogany, vše zaměřené na specifické cílové skupiny díky systému rozdělujícímu trhy na skupiny. Jen díky tomuto rozhraní je možné ve WebSphere Commerce Suite aplikovat i vlastní unikátní marketingové a obchodní techniky.

IBM WebSphere Commerce Suite

IBM WebSphere Commerce Suite je integrované řešení e-commerce, které nabízí mnoho snadno použitelných funkcí pro management, marketing vztahů, správu objednávek a plateb všech typů obchodů na Internetu včetně B2B, B2C, and e-marketplace. Servery založené na WebSphere Commerce Suite se snadno propojují jak s interními, tak externími systémy a rostou spolu s měnícími se modely e-business.
Autor: Redakce
Datum: 27. ledna 2001

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz