Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Newsletter 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

Odstartovala anketa o nejlepší finanční reklamu roku 2005

Dnes bylo spuštěno hlasování ve čtvrtém ročníku ankety Nejlepší finanční reklama roku 2005, kterou pořádá finanční server Měšec.cz. Odborná porota a internetová veřejnost v něm vybírají z téměř třicítky reklamních spotů, které byly nasazeny v českých televizích během loňského roku.

Hlasování ve čtvrtém ročníku ankety Nejlepší finanční reklama 2005 probíhá na stránkách finančního serveru od 1. do 28. února 2006. Hlasovat mohou všichni fanoušci reklamy buď prostřednictvím internetového formuláře na stránkách nebo pomocí SMS zprávy.

Kromě hlasování veřejnosti jsou reklamy hodnoceny také odbornou porotou, složenou z řady osobností ekonomického a mediálního prostředí. Výsledky v obou kategoriích budou zveřejněny 7. března 2006.

K dispozici je přehled 28 nominovaných spotů - každý je představen třemi náhledy a textovým přepisem zvukové stopy, zároveň je možné reklamy stáhnout a prohlédnout v nezkrácené podobě. Svůj spot mohla do ankety nominovat libovolná finanční instituce, která v loňském roce nějaký nasadila v některé z českých televizí. Přehled spotů byl připraven ve spolupráci se společností TNS A-Connect.

Pro hlasující jsou připraveny hodnotné ceny, například DVD přehrávač nebo předplatné odborných časopisů. Mezi partnery ankety patří internetový obchod Obchodní dům.cz, týdeník Strategie, server o digitálním vysílání DigiZone.cz, měsíčníky Osobní finance a Marketing magazine a společnost TNS A-Connect, která se zabývá nezávislým monitoringem reklamních aktivit v médiích.
Autor: Redakce
Datum: 8. února 2006

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz  
 Související články  
23.01.2002