Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

Evropské reality na jedné adrese

Společnost Media Online, s. r. o., významný evropský vydavatel portálů o bydlení a stavebnictví, představuje multijazyčný server – databázi evropských nemovitostí TVUJDUM.CZ – TVOJDOM.SK – DEINWOHNEN.AT – DOBROPOZALOVAT.RU.

Česká mediální společnost Media Online s.r.o., která na evropském trhu internetových médií působí od roku 1998, představila ambiciózní projekt multijazyčného nemovitosního serveru. "Zájem o nemovitosti stabilně roste a získat fundované a ověřené informace o nemovitostech napříč Evropou není jednouché," popisuje Ladislav Semetkovský, CEO Media Online. Proto je od února tohoto roku v plném provozu realitní server nové generace. Jde o platformu, na které si mohou rusky, česky, slovensky, německy a anglicky mluvící uživatelé vyhledat nemovitost odpovídající jejich požadavkům. V blízké budoucnosti rozšíří služby realitního portálu také polská verze. "V regionu střední a východní Evropy nabídneme špičkový servis a atraktivní databázi více než 250 000 nemovitostí na prodej či pronájem. Například v České republice systém využívá více než 350 realitních kanceláří a developerů, kteří spravují přes 80.000 nemovitostí," upřesňuje L. Semetkovský plány Media Online na další rozvoj tohoto ambiciózního projektu.

Nová generace portálů, kterou Media Online provozuje v několika zemích současně, přináší denně desítky ověřených informací o bydlení, stavebnictví a všech souvisejících oborech. TVUJDUM.CZ je v současnosti největším poskytovatelem odborného obsahu na českém a slovenském trhu, úspěšná expanze probíhá v Rusku a Rakousku.
Autor: Tisková zpráva
Datum: 26. února 2006

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz