Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

Obchodní-loď.cz - nový internetový obchodní dům

Poměrně široký sortiment, intuitivní ovládání (i když trochu nezvyklé), doprava až do domu, dobré zázemí. Tato slova nejvíce vystihují internetový obchodní dům obchodni-lod.cz.

Nový internetový obchodní dům byl oficiálně spuštěn 1.7.2001 po více než dvanácti měsících práce.

Obchodní dům nabízí spotřební elektroniku, domácí spotřebiče, sportovní potřeby atd. Spolupracuje s většinou předních distributorů a výrobců na našem trhu. V současné době má naše databáze cca 5.000 položek a stále se rozrůstá.

Podle svých slov si jsou autoři projektu vědomi špatného podvědomí lidí na našem trhu o dopravě kupovaného zboží a o logistice všeobecně. Proto kladou velký důraz na celý logistický proces. Zákazník si může vybrat způsob dopravy. Obchodni-lod.cz má vlastní dopravní prostředky, kterými rozvoz provádí a také spolupracuje s předními spedičními firmami na trhu. Zákazník je průběžně informován o pohybu zboží.

"Snažíme se dodržovat minimální dodací termíny, které se pohybují okolo 3 dnů." řekl Wagner Martin , jednatel společnosti Merchantman, s.r.o., která obchod provozuje, a dodává:

"Předně jsme přesvědčeni, že konkurence na trhu je obrovská a každým dnem vzrůstá. Obchodní-loď.cz přichází s trendem, který se vymyká standardu na českém trhu. Oslovujeme zákazníka a snažíme se mu poskytnout maximální komfort při výběru zboží. Rychlá a kvalitní aplikace, na které je projekt postaven toto kritérium splňuje. Nabízíme zákazníkovi dopravit zboží až do bytu, což jsme schopni díky naší firemní spedici. A především myslíme na zákazníka, což nám umožňuje pružně reagovat na jeho potřeby."
Autor: Redakce
Datum: 6. srpna 2001

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz