Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

Březen rekordním měsícem pro český internet a pro Centrum.cz

V měsíci březnu navštívilo český internet rekordních 4,178 milionu lidí. I portál Centrum.cz – dvojka českého internetu - zaznamenal rekord, když na stránky www.centrum.cz přišlo 1,27 milionu lidí. Pro Centrum.cz se v březnu rozhodlo více než 130 tisíc nových uživatelů. Centrum.cz je stále nejrychleji rostoucím portálem – jeho návštěvnost meziročně vzrostla o 40%, což je 390 tis. nových uživatelů za 1 rok.

"Rekordní růst českého internetu i Centra se dá přičíst několika faktorům – stále širší nabídce možností připojení k internetu, kde se např.mobilní operátoři předhání ve způsobech připojení i cenách, dále postupné internetizaci veřejné správy i škol a v neposlední řadě rostoucí oblibě internetu ve společnosti. Významnou roli hraje rovněž rostoucí obsahová nabídka serverů, růst kvality a šíře poskytovaných informací a také spousta unikátních aplikací, které lidem šetří čas i peníze (prodej realit nebo automobilů přes internet, jízdní řády nebo mapy on-line, informace o slevách apod.). Internet dává lidem stále větší hodnotu a všichni již vědí, že investice v řádu stokorun měsíčně do internetu může znamenat zcela nový způsob získávání informací, kontaktů, zábavy a i jednodušší komunikaci díky e-mailu. 'Mít internet' je již ve společnosti bráno jako samozřejmost a rodina, ve které internet není se snaží tento 'handicap' změnit", komentuje růst internetu Oldřich Bajer, ředitel portálu Centrum.cz


Nejrychleji rostoucí služby Centrum.cz

Nejrůstovější službou v březnu je Automix.cz – nový server o všem kolem automobilů. Vyrostl o 37% na 108 tisíc uživatelů. Mezi další služby patří Mapy (17% růst), Lidovky (16% růst) a E-mail (11% růst).
Autor: Tisková zpráva
Datum: 14. dubna 2004

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz