Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

Společnost InWay se stala komerčním registrátorem domény .cz

Podpisem smlouvy se sdružením CZ.NIC a úspěšným splněním akceptačních testů učinila InWay potřebné kroky ke získání statutu komerčního registrátora.

Ostrý provoz registrace domén zahájí InWay 1.12.2003.

Prvotní registrace domény .cz bude u InWay stát 550,- Kč bez DPH. Roční platba za doménu je 700,- Kč. Další úspory nabízí InWay těm zákazníkům, kteří se rozhodnou registrovat doménu u InWay na delší období. Cena za roční údržbu domény je potom 690,- Kč při platbě na 2 roky, 680,- při platbě na 3-5 let a 675,- Kč při platbě na 6-10 let.

Speciální nabídku vytvořila InWay pro ty subjekty, které se rozhodnou u ní registrovat větší počet domén .cz.

Zprovozněním služby OK domény doplní společnost InWay široké portfolio internetových, hlasových a datových služeb a vychází tak vstříc požadavkům zákazníků na komplexní služby z oblasti telekomunikací.


Společnost InWay, a. s. vstoupila na telekomunikační trh v roce 1997 jako poskytovatel služeb Internetu (ISP) a obsahu Internetu (ICP). V září 2001 obdržela od Českého telekomunikačního úřadu Telekomunikační licenci ke zřizování a provozování veřejné telekomunikační sítě a Telekomunikační licenci k poskytování veřejné telefonní služby prostřednictvím veřejné pevné telekomunikační sítě.

Od července 2002 rozšířila společnost své portfolio o hlasové služby a nabízí tak svým zákazníkům komplexní řešení telekomunikačních služeb.


V Praze dne 1.12.2003
Autor: Redakce
Datum: 2. prosince 2003

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz