Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Vše pro váš digitální fotoaparát!

Nové stránky o ženském zdraví

Přesně na Valentýna spustila OgilvyInteractive pro farmaceutickou společnost Janssen-Cilag portál pro ženy www.jednoutydne.cz.

Přesně na Valentýna spustila OgilvyInteractive pro farmaceutickou společnost Janssen-Cilag portál pro ženy www.jednoutydne.cz. "Je třeba si uvědomit, že úroveň informovanosti pacientů je v porovnání s vyspělejšími zeměmi stále malá. Naším primárním cílem je vzdělávat širokou veřejnost. Stránky JednouTydne.cz plní tuto roli prozatím v oblasti antikoncepce. Do budoucna by se měly stát portálem, který se bude obecně věnovat zdraví ženy," vysvětluje Jiří Paseka, produktový manažer Janssen-Cilag.Podle PR manažerky Janssen-Cilag Martiny Piskorové portál efektivně oslovuje cílovou skupinu způsobem, obsahem a technickým řešením, který je ženám blízkým. "Všichni vědí, že ženy myslí jinak než muži, ale přesto to na internetu málokdo reflektuje. Z většiny internetových stránek, portály pro ženy nevyjímaje, je stále cítit mužská logika. Chybí tam barvy, pocity, hravost i pár ženských zbytečností, bez kterých se my ženy prostě neobejdeme," uvádí Piskorová.
JednouTydne.cz nepřináší jen zdravotní témata, ale i lifestylové články, zábavné záležitosti a módní poradnu Daru Rolins. Ženy se navíc mohou bezplatně zaregistrovat a dostávat informace o novinkách prostřednictvím e-mailu.

"Náš projekt získal za svou předchozí starší verzi zlatou cenu AKA Awards a věřím, že stejně úspěšní budeme i s verzí novou," netají se s ambicemi Tomáš Jindříšek, ředitel OgilvyInteractive.


Slavnostního spuštění JednouTydne.cz se zúčastnila Dara Rolins a finalista ze Superstar Julián Záhorovský, se kterými mohli návštěvníci stránek online komunikovat a pokládat dotazy.

Podle Jindříška bude i v budoucnu propojení portálu se známými osobnostmi a také lékařskými odborníky pokračovat. Ukázalo se to jako velmi efektivní cesta k zajištění vysoké návštěvnosti stránek a přiblížení odborných témat veřejnosti.

Autor: Tomáš Jindříšek
Datum: 4. března 2005 Profil autora  

Tomáš Jindříšek

Ředitel společnosti OgilvyInteractive.


 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz