Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Vše pro váš digitální fotoaparát!

WebShop602 ve službách portálu EXPLORER

Společnost Software602 a. s. rozšířila své působení na trhu ASP služeb a ve spolupráci se společností EXPLORER a. s. nyní nabízí svůj elektronický obchod v rámci známého portálu explorer.cz.

Elektronický obchod eShop, na jehož vývoji a postupném vylepšování pracuje Software602 již více než 5 let, patří do kategorie aplikací CRM. Lze ho používat samostatně jako ASP službu nebo spolu s kompletním balíkem aplikací pro elektronické obchodování a CRM. Podrobnosti o tomto řešení naleznete na http://easy.602.cz.

V základním nastavení umožňuje obchod neomezené zavádění položek a obrázků, použití různých cen pro různé zákazníky, tvorbu produktových balíčků, správu z libovolného počítače připojeného k Internetu nebo vlastní úpravy vzhledu obchodu. Obchod je dále předpřipraven pro certifikaci APEK (Asociace pro elektronickou komerci), na integraci plateb platebními kartami EC/MC, napojení na nejznámější ekonomické a účetní systémy a mnoho dalšího. Plně funkční demoverze obchodu včetně administrace je přístupná na adrese http://shop.explorer.cz.

Od partnerství si obě společnosti slibují posílení své pozice na trhu, rozšíření portfolia služeb a další posun k úplnému uspokojení svých zákazníků.
Autor: Redakce
Datum: 18. července 2003

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz