Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

Internetový archiv formulářů, freeware na editaci

Společnost KASTNER software uvedla do provozu internetový archiv formulářů www.formulare-ke-stazeni.cz.

Společnost KASTNER software uvedla do provozu internetový archiv formulářů www.formulare-ke-stazeni.cz, na kterém jsou k dispozici odkazy na formuláře státní správy i dalších institucí a bezplatný software na vyplňování formulářů včetně předloh více než 290 tiskopisů.

Vedle formulářů organizací státní správy, správy sociálního zabezpečení a zdravotních pojišťoven jsou zde k dispozici také poštovní tiskopisy, předlohy pracovně právních dokumentů, formuláře žádostí pro městské nebo obecní úřady, žádosti v oblasti silniční dopravy či vydávání zbraní. Archiv formulářů zahrnuje také obchodní tiskopisy jako faktury, směnky, výkazy účetních závěrek, cestovní příkazy, knihu jízd a řadu dalších tiskopisů. Seznam dostupných předloh je průběžně aktualizován o změny a nově vydávané tiskopisy jednotlivých organizací.

Na webu je možné si stáhnout volně použitelný software FORM studio eXpress, který umožňuje jednotným způsobem vyplňovat a tisknout různé formuláře pomocí připravených předloh. Tento freewarový editor obsahuje základní funkce pro vyplňování a tisk formulářů. Je odvozen od komerčního softwaru FORM studio, který poskytuje řadu nadstandardních funkcí, jako automatické výpočty, elektronické podání na úřady, elektronický podpis vyplněných formulářů, správa a archivace dokumentů a další. Více informací najdete na stránkách www.formulare-ke-stazeni.cz.
Autor: Redakce
Datum: 3. ledna 2006

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz