Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

Obchodní tiskoviny k mání přes internet - vysokorychlostně

Firmy Elektronics For Imaging (EFI) a Scitex Digital Printing se staly partnery. Strategický svazek vznikl za účelem společného vývoje serveru Fiery, který umožní společnosti Scitex Digital Printing získat lepší nástroj pro její digitální barevné vysokorychlostní tiskárny Versamark Business Color.

Pohádka pro uživatele?
Server Fiery má být zaměřen na zajištění správy tisku obchodních dokumentů, určen pro datová centra a pro přímé kontaktování zákazníků poštou (direct mail). Pro tyto oblasti je více než důležitá komplexnost a barevný tisk. Tento vysokorychlostní server, jak mu obě firmy přezdívají, má být schopen tisknout více než 150 metrů za minutu, což je 2000 stran za minutu. Což je pro firmy, které něco podobného potřebují, velice zajímavé.

Jak to bude fungovat?
Server podle vývojářů bude mít inteligentní uživatelské rozhraní od firmy EFI, otevřený standard pro tisk různých dat (technologie VDP) a výkonné nástroje pro správu barev a usnadnění práce s tiskem. Server ponese název Fiery a do prodeje bude uveden až na konci roku 2003. „Firmy na celém světě se snaží hledat možnosti kombinace svých systémů pro správu zákazníků (CRM) s tradičními způsoby tisku obchodních tiskovin tak, aby dosáhly co nejlepších výsledků,“ uvedl viceprezident pro firemní rovoj společnosti Scitex Digital Printing, Eliezer Lubitch. „Technologie digitálního tisku od naší firmy bude novou érou v této oblasti. Přinese výbornou produktivitu, malé náklady na stránku, a skvělou kvalitu barevného tisku,“ dodal Lubitch. Velkou roli zde jistě hrají náklady, neboť díky zvýšení rychlostí a snížení nákladů na stránku může obě společnosti posunout v oblasti finančního kapitálu mnohem dál.

Zástupci společností uvádí, že server Fiery nabídne možnost pracovat se zobrazením v reálném čase pro vytváření stoprocentně dynamických datových aplikací a grafiky o vysoké kvalitě. Důležitou informací je skutečnost, že nový server má podporovat standardní souborové formáty, které se používají v grafických studiích a datových centrech. Nová technologie Versamark navíc nabídne možnost snadno nastavit jednotlivé režimy tisku od černobílého přes barevný RGB k CMYK.

Pokud se tento produkt podaří uvést do reality, nebudou mít obě partnerské firmy starosti s odbytem. Rozhodně tak překlenou současnou stagnaci na poli e-komerce.
Autor: Jiří Juránek
Datum: 22. října 2002 Profil autora  

Jiří Juránek Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz