Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Vše pro váš digitální fotoaparát!

B2B Centrum přijímá nového ředitele služeb

Jan Kouba nastupuje v B2B Centru na pozici ředitele služeb po předchozím působení ve společnosti EDITEL CZ. Jan Kouba studoval elektrotechnickou fakultu na Českém vysokém učení technickém (ČVUT). Své technické znalosti prohloubil školením u Deloitte & Touche, kde se zaměřil na e-business a management.

Profesionální kariéru začal jako nezávislý programátor a později založil vlastní firmu ARAM, která se specializovala na vývoj uživatelského software a prodej výpočetní a kancelářské techniky. Své manažerské schopnosti uplatnil u společnosti EDITEL CZ. Tam působil ve funkci ředitele pro e-business. Nejdříve vedl tým EDIVANu - komunikačního centra umožňujícího výměnu zpráv pomocí EDIFACTU a XML. Poté stál v čele transformace technického odděleni EDITELu do zvláštní obchodní divize. Jeho tým se podílel na zavádění EDI technologií v rámci tvorby komunikačních systémů, mimo jiné i pro celní řízení a národní katalog EAN.

Výkonný ředitel B2B Centra Dalibor Wijas k nástupu zkušeného odborníka říká: “Jan Kouba bude pro společnost B2B Centrum zcela jednoznačně velkým přínosem. Kombinace technického a manažerského myšlení je přesně to, co naši klienti potřebují.”

Jan Kouba dodává: ”Mnoho let jsem působil v oblasti implementace komunikačních systémů. B2B řešení mi dokonale umožní zhodnotit mé dosavadní zkušenosti.”

Ve svém volném čase Jan Kouba působí jako rozhodčí a trenér závodního plavání.

Společnost B2B Centrum a.s. byla založena s cílem rozvíjet v České republice podnikání v oblasti elektronických tržišť. B2B Centrum se zabývá tvorbou a provozováním elektronických tržišť, která jsou zaměřena na různé průmyslové obory. Poskytuje také školení, konzultace a pořádá semináře, díky nimž mohou další firmy využívat výhod elektronických tržišť a ušetřit tak značné prostředky. Společnost B2B Centrum rovněž spolupracuje se zahraničními partnery a nabízí českým firmám možnost obchodovat na mezinárodním trhu. Firma používá pro provoz B2B tržišť vlastní software – B2B Systém. Na této systémové platformě je založeno i Intelligo.cz, první elektronické tržiště s kancelářským vybavením ve střední a východní Evropě.
Autor: Redakce
Datum: 24. ledna 2001

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz  
 Seznam komentářů  
Vypsat
Od
Téma
Datum

Petr Krejčík
blahopřání
27.01.2001 15:21