Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Vše pro váš digitální fotoaparát!

Prodejna roku 2004 je na adrese www.broucekaberuska.cz

Pozdě ale přece. Poněkud opožděně se server e-komerce.cz vrací k výsledkům ankety Zoner inShop Prodejna roku 2004, do níž byly nominováni držitelé ocenění Prodejna měsíce, kteří jej získali od října 2004 do září 2004.

Za nejlepší prodejnu roku 2003/2004 označili lidé, kteří hlasovali na stránkách www.inshop.cz, internetový obchod společnosti Evis 28 - Brouček a Beruška. Tato prodejna byla vytvořena partnerem společnosti ZONER software, firmou DPS Technology. Brouček a Beruška nabízí obsáhlý sortiment zboží pro nejmenší děti a také pro těhotné ženy.

Stříbrnou příčku, tedy druhé místo, získala prodejna společnosti Amadeus - Monitory.biz. Také tuto internetovou prodejnu vytvořila společnost DPS Technology, která se podílela i na vytvoření vítězné aplikace. Monitory.biz, jak už ze samotného názvu vyplývá, nabízejí nejrůznější typy monitorů a LCD displejů.

Na třetím místě se umístila prodejna Panasonicobchod.cz společnosti Šindler a syn. Realizaci tohoto internetového obchodu zajistil další autorizovaný partner Zoneru, společnost Šilhavý. Nabídku prodejny tvoří kompletní sortiment domácích spotřebičů společnosti Panasonic.


Kromě internetových prodejen odměnil ZONER software také vylosované hlasující, kteří si rozdělili mimo jiné dvě poukázky na tandemový seskok pdákem, DVD přehrávač, discman či knihy vydavatelství Zoner Press.
Autor: David Kozák
Datum: 5. listopadu 2004 Profil autora  

David Kozák

Redaktor serveru e-komerce.cz
Novinář a publicista.


 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz