Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Vše pro váš digitální fotoaparát!

Xerox se připojuje k aliančnímu partnerskému programu Microsoft Exchange

ROCHESTER, New York, červen 2000 -- Xerox Corporation oznámila, že se připojila k serverovému aliančnímu partnerskému programu Microsoft Exchange 2000. Jako člen tohoto programu může Xerox ujistit své zákazníky, že jeho dokumentační systémy a služby lze snadno zaintegrovat do platformy programu Microsoft Exchange 2000.

Členství kromě toho umožňuje Xeroxu ještě užší spolupráci se společností Microsoft na zajištění nejlepšího možného vedení dokumentace a řešení týkajících se sdílení znalostí pro zákazníky. Tato řešení by integrovala softwarový produkt Xeroxu FlowPort a digitální kopírky/tiskárny Xerox, jako například skupinu produktů Document Centre, se serverem programu Microsoft Exchange 2000.

“Toto nové partnerství staví na úspěšné alianci, která již mezi Xeroxem a Microsoftem existuje,” řekl Gil Hatch, prezident skupiny Xeroxu pro kancelářské systémy. “Společně ještě více urychlíme a usnadníme pracovní postupy pro zaměstnance malých až velkých kanceláří.”

“Prostřednictvím programu Exchange 2000, poskytnou výrobky Xerox znalostním pracovníkům možnost zmodernizovat řízení informačních systémů,” řekl Stan Sorensen, ředitel skupinové výroby serverových aplikací Microsoft. “Hloubka znalostí a odbornost Xeroxu bude cenná pro ty z jejich zákazníků, kteří hodlají používat Exchange 2000."

Pracujíc rychlostí od 20 do 65 stránek za minutu představuje skupina výrobků Dokumentačního střediska Xeroxu modulární, zdokonalování schopné systémy, které slučují digitální kopírování, faxování, prohledávání sítě a síťový tisk s dalšími funkčními prvky s vysokým výkonem v jeden výkonný stroj. Produkty Dokumentačního střediska umožňují uživatelům snímat a zavádět dokumenty přímo na server Microsoft Exchange, který je místně sdílen kolektivem nebo je rozmnožován přes globální podnik prostřednictvím veřejných tiskopisů Exchange.

Prostřednictvím síťových kancelářských systémů jako jsou Document Centres umožňuje software Xeroxu FlowPort obchodním pracovníkům snadno zvládnout, transformovat a zaintegrovat papírové dokumenty do svých průběžných operací s digitální technikou. FlowPort pak dovoluje uživatelům jejich dokumenty zpřístupňovat, vyhledávat a distribuovat – vše uvedené bez použití počítače.
Autor: Tisková zpráva
Datum: 30. června 2000

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz