Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Newsletter 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Vše pro váš digitální fotoaparát!

DigiScents a eCandy v alianci

DigiScents, Inc., průkopník digitální parfémové technologie, a eCandy.com Inc., nabízející cukrářské výrobky, oznámily partnerství. V blízké době se tak budeme moci dočkat navoňaných blahopřání či virtuálních bonboniér.

Generální ředitel DigiScents Joel Bellenson uvedl: "Digitální parfém radikálně přetvoří zážitky s nakupováním online. Digitální parfém způsobí, že bude snadné a zábavné zkoušet vůně a kombinace, které jste předtím nikdy necítili, jako cukrovinky z jiných zemí a kultur."

"Přidání parfému ke stránce eCandy vytvoří nostalgii a přinese zábavu jako v opravdové cukrárně," pravil Rani Aliahmad, spoluzakladatel eCandy. "Digitální parfémová technologie je unikátní cestou jak předvádět naše produkty našim klientům a dodává zcela novou dimenzi jejich zážitkům při nákupech."

DigiScents (www.digiscents.com) se sdružuje s předními webovými stránkami a interaktivními mediálními společnostmi za účelem navonění internetu. S DigiScents iSmell Digital Scent Technology budou spotřebitelé mít možnost živějších a zapamatovatelných zážitků s parfémovanými webovými stránkami, e-mailem, filmy, hudbou, e-commerce, interaktivními hrami a inzerováním online.

V říjnu 1999 DigiScents poprvé oznámila své kompletní řešení pro digitalizaci a přenášení vůní po internetu. Prostřednictvím svého partnerství s RealNetworks (Nasdaq:RNWK), bude software DigiScents ScentStream  přiveden k téměř 100 miliónům uživatelů RealPlayer.

Jejím partnerstvím s v Hong Kongu registrovanou Pacific Century CyberWorks (PCCW; HKSE:1186), technologie DigiScents bude k dispozici v celé oblasti Asie a Tichomoří prostřednictvím ohromné sítě internetu, e-commerce a interaktivní televize.

DigiScent je společnost v soukromém vlastnictví se sídlem v Oaklandu. Společnost byla založena v únoru 1999 Dexsterem Smithem a Joelem Bellensonem. Bellenson a Smith rovněž založili Double Twist (www.doubletwist.com), původně Pangea Systems Inc., přední světovou biotechnologickou společnost.
Autor: Redakce
Datum: 15. května 2000

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz