Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Vše pro váš digitální fotoaparát!

Internetové obchody v Česku (13)

Tak a je to tady. Co možná nikdo z dlouhodobých čtenářů e-komerce neočekával a co naopak leckterým nově příchozím scházelo se opět probudilo.

Tedy lépe řečeno bylo k životu probuzeno. Rád bych tímto pokračoval v sérii velmi zasvěcených článků Přemysla Voka, který v rozmezí pěti měsíců zmapoval na 70 virtuálních obchodů tuzemské provenience.

Nekladu si za cíl kompletní recenzi technologií či grafických zpracování. Jde mi v první řadě o možnost příjemného nákupu. Přece jen internet není hypermarket a názory na hezkost mohou být pouze subjektivní. Nevystudoval jsem ani vysokou webmasterskou abych posuzoval zda ten či onen frame měl být o pět pixelů vlevo neb vpravo. Jedno však vím zcela jistě nakupovat chodím dnes a denně. Rohlíky chci najít v pečivu, jogurty v mrazícím boxu a mouku v koloniálu. Pokud to potřebuji, očekávám od personálu prodejny laskavost a informovanost. To vše v čistotě a přehlednosti. Aspoň vím, že moje těžce vydělané peníze přijdou do správných rukou.

Netroufám si tvrdit do jaké míry má hodnocení ovlivní kvalitu virtuálního obchodování věřím však, že se pro vás, naše čtenáře, mohou stát příjemným výchozím bodem k nákupům na síti sítí.
Autor: Roman Příkryl
Datum: 12. září 1999 Profil autora  

Roman Příkryl Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz