Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Vše pro váš digitální fotoaparát!

Na Seznam E-mail spolupracuje s eBankou

Seznam.cz a eBanka nabízejí od 11. 7. 2001 uživatelům služby Seznam E-mail možnost založit si a vést účet u eBanky. eBanka tak může využít milionový zákaznický potenciál Seznamského freemailu.

Na Seznam E-mailu si může uživatel emailové schránky zjistit informace o eBance, může si založit účet nebo vstoupit do Klientského systému na svůj účet. Přístup na účet bude chráněn standardním způsobem autorizačním kódem generovaným prostřednictvím Elektronického klíče. Noví klienti eBanky, kteří si založí Osobní účet prostřednictvím stránek http://email.seznam.cz, dostanou bonus v podobě ročního vedení platební karty VISA Classic nebo EuroCard/MasterCard Standard (včetně pojištění) zdarma.

Tomáš Kapalín, obchodní ředitel společnosti Seznam.cz, integraci nabídky eBanky do Seznam E-mailu vysvětluje: "eBanka poskytuje podle hodnocení Hospodářských novin nejkvalitnější online bankovní služby v České republice. Seznam E-mail má pro svou spolehlivost v současnosti již přes milion registrovaných účtů. Na Seznam E-mailu tak své služby nabízejí dva přední hráči ve svých tržních segmentech."

Zdeněk Přibyl, výkonný ředitel pro prodej a péči o klienta eBanky, hodnotí společnou nabídku: "Bankovní systém eBanky postavený na informačních technologiích umožňuje přinášet klientům individuální řešení. Nyní můžeme nabídnout uživatelům e-mailu nejnavštěvovanějšího českého portálu výrazně jednodušší a rychlejší přístup do naší banky."
Autor: Redakce
Datum: 13. července 2001

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz