Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Vše pro váš digitální fotoaparát!

F1shop.cz - obchod pro příznivce světa F1

Společnost Demmax, a.s. oznámila, že po měsíčním testování spustila ostrý provoz svého internetového obchodu F1shop.cz . Tento online obchod je na českém internetu ojedinělý svojí nabídkou oficiálních výrobků propagujících týmy a jezdce ze světa závodů formule 1.

Obchod nabízí jako jediný v České republice ucelenou nabídku zboží s logem všech týmů Formule 1 - počínaje stájí Ferrari, McLaren, přes BMW-Williams, Jaguar, Jordan, B.A.R., Benetton, Sauber až po Prost, Arrows a Minardi.

Jako překvapení pro příznivce Tomáše Engeho, prvního českého pilota formule jedna nabízí obchod www.F1shop.cz originální kolekci atraktivního oblečení a módních doplňků. Zákazníci si mohou kromě toho také zakoupit i drobné reklamní předměty jako jsou klíčenky, ochranné brýle proti slunci, odznaky a vlaječky. Samozřejmě vše s logem jednotlivých závodních stájí .

Obchod www.F1shop.cz míní být i do budoucna úzce propojen se jmény závodních stájí F1 a hlavně se jménem Tomáše Engeho. Z toho důvodu je celý obchod postaven tak, aby i internetově méně zdatní fanoušci tohoto prvního českého pilota F1mohli přistupovat na stránky obchodu bez jakýchkoliv technických obtíží způsobené menší propustností dat na pomalých telefonních linkách, nebo při přístupech na stránky www.F1shop.cz přes modem.
Autor: Tisková zpráva
Datum: 12. září 2001

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz