Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

Server srovnejte.cz s novým designem a novými informacemi

Srovnávací web srovnejte.cz vstoupil do nového roku s novým "kabátem". Nový příjemnější design přispěl k lepší orientaci v množství informací ze světa financí a dalších oblastí. V sekci Finance/Banky je možné nově srovnávat aktualizované sazby terminovaných vkladů domácích bank. Lze zde také vypočítat měsíční náklady za vedení účtu u různých bank a porovnat je, a to na základě vámi vložených parametrů.

Najdete zde i srovnání podílových fondů, penzijních fondů, pojišťoven a stavebních spořitelen. Zájemci o spotřební úvěr zde naleznou informace o podmínkách poskytnutí úvěru od různých institucí na jednom místě.

V sekci Komunikace jsou aktualizovány údaje o cenách a parametrech vybraných výrobků, a to mobilních telefonů, notebooků a osobních organizérů.

Vše je doplněno aktuálními krátkými zprávami zaměřenými na finance a komunikační techniku. Na dotazy návštěvníků je odpovídáno v "poradně", která funguje v rámci sekce Diskuze.

Zajímavé je i porovnání ukazatelů životních podmínek v jednotlivých okresech ČR. Server www.srovnejte.cz se za rok svého působení stal jedním z míst českého Internetu, na které stojí za to se pravidelně vracet.
Autor: Tisková zpráva
Datum: 15. ledna 2001

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz  
 Seznam komentářů  
Vypsat
Od
Téma
Datum

PetrH
Srovnej
16.01.2001 10:17
Martin Vrba
Diagnoza - neaktuální údaje
18.01.2001 22:12