Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Vše pro váš digitální fotoaparát!

Změny v manažerských funkcích Siemens

Novým ředitelem divize Mobilní informace a komunikace centrální regionální společnosti Siemens v České republice se stal ing. Jan Svoboda. Po dvou letech, kdy pracoval jako obchodní ředitel tuzemského operátora Contactel se vrací do společnosti Siemens, kde předtím působil na pozici technického a obchodního ředitele pro oblast pevných sítí.

Ing. Pavel Kopečný, který doposud řídil divizi Přenos a rozvod energie přebírá nyní i řízení divize Výroba energie. Obě energetické divize budou nyní pod jedním vedením.

Novým ředitelem divize Transportní systémy se stává Ing. Jan Maj, který doposud pracoval v divizi Transportní systémy Siemens AG v Erlangenu.

Divize Mobilní informace a komunikace zajišťuje dodávky síťové infrastruktury pro mobilní operátory a veškeré koncové terminály (mobilní telefony, bezšňůrové přístroje a datové moduly) dodávané firmou Siemens na tuzemský trh.

Divize výroba energie se zabývá vývojem, projektováním, dodávkami, výstavbou a provozováním zdrojů elektrické i tepelné energie. Divize Přenos a rozvod energie realizuje komplexní přenos energie od výrobce ke konečnému spotřebiteli.

Nabídka divize Transportní systémy zahrnuje kolejová vozidla, zařízení pro dopravní infrastrukturu a servisní služby.
Autor: Tisková zpráva
Datum: 22. října 2001

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz