Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Vše pro váš digitální fotoaparát!

Microsoft, Intel, Lycos rozvíjejí řešení pro e-business

Společnosti Microsoft Corporation, Intel Corporation a Lycos Inc. ohlásily, že Microsoft a Intel byli vybráni, aby dodávali technologii pro Lycos Network. Lycos Network je jedna z předních hubů na Internetu, pokrývající téměr polovinu uživatelů internetu v USA. Kombinace softwaru společnosti Microsoft a serverů založených na procesorech Intel prý přináší upgrade výkonu, lepší skalabilitu a vyšší spolehlivost pro Lycos Network, které navštíví více než 32 miliónů zákazníků měsíčně.

Toto zahrnuje www.lycos.com a portál my.lycos.com. Technologie poskytované Microsoftem a Intelem pomůžou společnosti Lycos dosáhnout agresivní začlenění nových produktů .
 
Microsoft a Intel dodatečně ohlásili vytvoření e-business aliance na poli dodávek koncových řešení pro e-business a integrace služeb spojených e-Businessem.
 
„Lycos si vybral technologie Microsoft a Intel, nejen proto, že přinášejí bohaté uživatelské zkušenosti a pomáhají nám dosáhnout našich cílů, ale také proto, že jejich řešení pro elektronický obchod přinášejí výhody jak v růstu kapitálu tak i operací“  řekl Tim Wright, CIO společnosti Lycos. „Těšíme se na pokračování našeho vztahu s Microsoftem a Intelem v oblasti řešení elektronického obchodování, které přináší nejlepší služby pro naše zákazníky.“
Autor: Tisková zpráva
Datum: 8. srpna 2000

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz