Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Vše pro váš digitální fotoaparát!

E-learning forum 2006

V dnešní době již asi nikdo nepochybuje o nutnosti stálého vzdělávání. Soustavné školení zaměstnanců i sebevzdělávání formou školení, seminářů či samostudia je běžnou součástí života každé progresivní firmy i jednotlivce. Existuje mnoho forem vzdělávání a pro každého je důležité zvolit si optimální variantu. V posledních letech se v této oblasti dostává stále více do popředí zájmu vzdělávání formou e-learningu. Tomuto tématu je také zcela věnována odborná konference E-learning forum 2006, která se uskuteční 2.3. na půdě České zemědělské univerzity. Jedním z hlavních partnerů konference je Trask solutions, přední konzultační a řešitelská společnost v oblasti IT a e-learningu.

E-learning již není v České republice žádnou novinkou, o čemž také svědčí již šestý ročník této odborné konference. Obecných věcí o této oblasti bylo již napsáno a řečeno mnoho a proto je konference E-learning forum 2006 zaměřena zejména na prezentace prakticky použitelných řešení a postupů a také na podpoření vzájemné komunikace a výměny názorů těch, do jejichž pracovní náplně patří implementace, tvorba či řízení e-learningových programů.

Jednou z částí programu bude také přehlídka e-learningových kurzů a řešení, které odprezentují zástupci společnosti Trask solutions. Dalším zajímavým bodem programu je případová studie E-learning v HVB Bank. Tato stabilně čtvrtá největší banka v České republice vzdělává své zaměstnance moderní metodou e-learningu, která je postavena na systému LMS eDoceo od společnosti Trask solutions. Systém HVB E-learning je kompletním vzdělávacím portálem, který provází zaměstnance všemi možnostmi vzdělávání v rámci banky a zároveň zde probíhá elektronicky administrace veškerých činností spojených se vzděláváním. V neposlední řadě zde zaměstnanci i manažeři HVB Bank mají kompletní reporting z této oblasti.
Bližší informace o programu konference E-learning forum 2006 naleznete na: www.e-univerzita.cz.

A kde se každý může setkat s e-learningem okamžitě? Například na Portálu veřejné správy České republiky: http://portal.gov.cz. Kurzy, kde jsou kurzy zaměřené především na vzdělávání v oblasti počítačové gramotnosti a nebo na www.edoceo.cz, kde po registraci do systému najdete kompletní přehled všech dostupných kurzů.
Autor: Redakce
Datum: 20. února 2006

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz