Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

CDmax.cz: nový internetový obchod s hudbou a videem

Zásobování obchodu, v.o.s. uvedla do provozu internetový obchod s hudbou a videem 'cdmax.cz'společně s novou verzí obchodu 'EVA.cz' - obchod elektrospotřebiči.

Nově otevřený obchod cdmax.cz navazuje na zkušenosti obchodu www.EVA.cz, který je provozován od 1.6.1999. Obchod je dostupný na adrese http://www.cdmax.cz.

Obchod cdmax.cz se orientuje převážně na konečného spotřebitele, kterému nabízí zboží ze sortimentu audia a videa za velice příznivé ceny. V nabídce je několik tisíc domácích i zahraničních titulů, z nichž je většina opatřena detailním popisem a obrázkovou dokumentací, včetně hudebních ukázek. Pro orientaci v obchodě je k dispozici katalogové členění, možnost full-textového prohledávání a také možnost vyhledávat přímo hudební interprety, režiséry, herce a mnohem více.

V obchodě cdmax.cz jsou běžné slevy až 30 procent oproti maloobchodním cenám.

Z dalších vlastností uvádíme jen ty nejzajímavější: možnost vytváření personalizované stránky, bonifikace klientů, kupóny na slevu zboží, vyplácení provize partnerským serverům. K prvním 50 uzavřeným objednávkám přibalíme věcný dárek bezplatně.

Zároveň byla uvedena nová verze obchodu EVA.cz, která přináší mnoho nových funkcí. Byl přepracován design obchodu a výrazně zjednodušeno ovládání. V nabídce obchodu EVA.cz je více jak 2200 položek ze sortimentu bílého zboží, domácích spotřebičů, audio a video techniky, mobilních telefonů, kuchyňských přístrojů a mnoho dalšího. Každá nabízená položka disponuje podrobným popisem včetně technických parametrů a obrázkovou dokumentací. Dále je k dispozici katalogové členění, možnost full-textového prohledávání a také možnost vyhledávat zboží dle technických parametrů (spotřeba el.energie, atp...).

Historie firmy

Společnost byla založena v roce 1991 jako sdružení fyzických osob a v roce 1993 se transformovala na společnost Zásobování obchodu, v.o.s.. Společnost provozuje "kamenný" obchod s elektrospotřebiči, zboží dodává po celé České republice. Společnost je výhradním dovozcem zboží distribuovaného pod značkami PROFESSOR, BEAM a EDISON, zejména pak rychlovarných konvic a mikrovlnných trub. Mikrovlnné trouby PROFESSOR byly zvoleny v anketě MF-DNES nejoblíbenějšími v roce 2000.
Autor: Tisková zpráva
Datum: 16. května 2002

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz