Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Vše pro váš digitální fotoaparát!

Letuska.cz nabízí rezervace low-cost letenek

Společnost ASIANA Global Travel Service představila novou verzi systému LETUSKA.CZ. Poprvé v ČR nabízí možnost on-line rezervace letenek nízkonákladových dopravců v českém jazyce.

Provozovatel rezervačního systému LETUSKA.CZ, společnost ASIANA Global Travel Service, spustil novou verzi systému. Poprvé v Česku je tak možné si rezervovat letenky více než 60 nízkonákladových leteckých společností v českém jazyce. Celkový počet leteckých dopravců, jejichž letenku je možné prostřednictvím LETUSKA.CZ objednat, tak přesáhl osm set.

Zájemci o letenky po vyplnění vstupního formuláře, v němž zvolí místo odletu, cílovou destinaci, termíny odletu a návratu a další informace, získají přehled o všech dostupných letenkách - jak klasických tak nízkonákladových leteckých společností. Zákazníci si tak mohou vybrat variantu, která jim nejlépe vyhovuje a odpovídá jejich představám.

LETUSKA.CZ je napojena na globální distribuční systémy, takže všechny kroky potřebné k objednání letenek mohou zákazníci realizovat prostřednictvím webu www.letuska.cz. Letenku po zaplacení obdrží v elektronické podobě přímo na mail. U klasických dopravců, kteří nabízejí jak elektronické tak papírové letenky, si mohou zákazníci vybrat řešení, které jim nejlépe vyhovuje.
Autor: David Kozák
Datum: 9. ledna 2006 Profil autora  

David Kozák

Redaktor serveru e-komerce.cz
Novinář a publicista.


 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz