Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Vše pro váš digitální fotoaparát!

Nové internetové hračkářství

Internetové hračkářství "Král hraček" (www.kralhracek.cz) zahájilo minulý týden u příležitosti konání 11. ročníku mezinárodního veletrhu informačních a komunikačních technologií Invex oficiálně svoji činnost. Jeho návštěvníci zde mohou nalézt bohatý sortiment hraček určený jak pro ty nejmenší, tak i pro starší děti.

Katalog hraček je přehledně rozdělen do několika kategorií a pokud by návštěvník nevěděl, kde se nachází určitá hračka, může použít velmi výkonný vyhledávač. „Naše výhoda proti konkurenci nebude obrovský výběr hraček ani dotování dopravy hračky k zákazníkovi. My chceme zákazníky upoutat především samotnou cenou hraček", říká Pavel Piják, majitel hračkářství.

Zákazník, který si vybral zboží z nabídky, má možnost zvolit si podle své vlastní potřeby druh dopravy (od běžné dobírky, přes obchodní balík, až po expresní zásilku zajišťující dopravní firmou PPL). Co by to bylo za internetové hračkářství, kdyby si v něm nešlo zahrát nějakou hru? „Na výběr je hned několik her: lodě, hanojské věže, hada a pak také logickou hádanku Loydovu patnáctku, se kterou můžete vyhrát malý dárek z našeho hračkářství", dodává pan Piják.
Na závěr ještě dodejme, že internetové hračkářství splňuje informační povinnost a informuje zákazníka o jeho možnosti odstoupení od smlouvy a vrácení peněz, včetně lhůty určené pro expedici hraček. Zákazník také na stránkách najde jednoduchý návod jak nakupovat a pokud si i přesto nebude vědět rady, může se dotázat přímo prodejce. Majitel je přidruženým členem Asociace pro elektronickou komerci APEK. Do budoucna se plánuje zřízení on-line prodavače, který by byl zákazníkům neustále k dispozici.
Autor: Tisková zpráva
Datum: 24. října 2001

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz