Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

NAVRCHOLU.cz spuštěn na Slovensku

Společnost Internet Info, provozovatel systému pro monitoring a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz, spustila ve spolupráci se svým licenčním partnerem, společností ELET, slovenskou verzi portálu NAJ.sk.

Profesionální verze systému NAVRCHOLU.cz nabízí od podzimu 2003 celou řadu vylepšených či úplně nových služeb, umožňujících snazší a přehlednější vyhodnocování návštěvnosti www serverů a chování návštěvníků. Nyní byla tato profesionální verze spuštěna také na Slovensku, a to prostřednictvím dlouholetého licenčního partnera NAVRCHOLU.cz, společnosti ELET. Ta provozuje portál NAJ.sk, do jehož nabídky byla profesionální verze zařazena.

"NAVRCHOLU.cz prošlo rekonstrukcí a zásadním vylepšením na podzim 2003. Od té doby zaznamenáváme stále rostoucí vlnu zájmu o naše statistické služby," vysvětlil důvody vstupu na slovenský trh Ján Simkanič, product manager Internet Info a dodal: "Věříme, že slovenská verze NAJ.sk osloví stejně velkou skupinu uživatelů a přinese jim to, co od ní čekají – spolehlivé a přesné informace o návštěvnících jejich webů."

Nová verze NAJ.sk přináší podle informací společnosti Internet Info celou řadu novinek a služeb, které na slovenském trhu zatím nebyly nabízeny a tudíž k nim neexistuje žádná konkurenční nabídka.

"Projekt NAVRCHOLU.cz považujeme za systém s unikátními technickými schopnostmi, který má reálnou šanci prosadit se za hranicemi České republiky. Slovenské NAJ.sk proto představuje začátek našich úvah o další expanzi do zahraničí," dodal Simkanič.
Autor: David Kozák
Datum: 26. října 2004 Profil autora  

David Kozák

Redaktor serveru e-komerce.cz
Novinář a publicista.


 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz