Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

Osmý ročník soutěže Zlatý erb začal

Sdružení Zlatý erb vyhlásilo již osmý ročník soutěže o nejlepší webové stránky a elektronické služby měst a obcí.

V pondělí 2. ledna 2006 vyhlásilo sdružení Zlatý erb další, v pořadí již osmý ročník stejnojmenné soutěže o nejlepší webové stránky a elektronické služby měst a obcí.

Soutěž je vyhlášena ve třech kategoriích:

  1. nejlepší webové stránky města (včetně magistrátů, městských částí a obvodů. V hl. m. Praze webové stránky městských částí pověřených výkonem státní správy, tj. Praha 1 - 22)
  2. nejlepší webové stránky obce (v hl. m. Praze webové stránky ostatních městských částí)
  3. nejlepší elektronická služba

Podobně jako v loňském roce bude mít soutěž dvě kola - krajská a na ně navazující celostátní, přičemž krajská kola soutěže vyhlašují jednotlivé kraje České republiky ve spolupráci s organizátorem soutěže - sdružením Zlatý erb. Finále souteže tradičně proběhne v rámci konference Internet ve státní správě a samosprávě (ISSS).

Novinkou letošního ročníku je zrušení diskvalifikačních kritérií a doplnění kritéria úřední deska podle nového správního řádu. Také je letos již možné v krajských kolech zvítězit dva po sobě následující ročníky. Kraje, pokud nevyhlásí své krajské kolo, mohou do celostátního kola nominovat své zástupce. Zpřesněna byla definice kritéria pro cenu veřejnosti.


Jak se soutěže zúčastnit?

Soutěže Zlatý erb 2006 se může zúčastnit i veřejnost - uživatelé městských a obecních stránek. Mohou dát svůj hlas pro cenu veřejnosti - například své obci. Pokyny jsou k dispozici na www stránkách soutěže http://zlatyerb.obce.cz. Hlasovat mohou všichni uživatelé internetu, kteří disponují platnou e-mailovou schránkou, na niž bude poslána ověřovací zpráva. Hlasovat lze pouze pro jedno město nebo obec bez ohledu na kategorii. Hlasy bude možné posílat až do března.

Ve Zlatém erbu soutěží města a obce se svými oficiálními webovými stránkami a elektronickými službami. Zástupci obcí mohou popsat své soutěžní stránky formou tzv. ohlášení na stránkách soutěže. Uzávěrka příjmu ohlášení je pátek 27. 1. 2006 v 17:00 hodin.

Autor: David Kozák
Datum: 5. ledna 2006 Profil autora  

David Kozák

Redaktor serveru e-komerce.cz
Novinář a publicista.


 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz