Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

ORCO PROPERTY GROUP: nový web evropských rozměrů spuštěn

1. února byl spuštěn korporátní web společnosti předního investora, developera a asset managera na středoevropském trhu s nemovitostmi.

1. února byl spuštěn korporátní web společnosti předního investora, developera a asset managera na středoevropském trhu s nemovitostmi.Vznikl ve spolupráci dvou profesionálních internetových agentur FG Forrest, a.s. a Lundegaard s.r.o., přičemž FG Forrest dal webu tvář – vytvářel grafickou podobu a podobu šablon – a Lundegaard implementoval systém pro řízení webového obsahu LARS CMS, na kterém korporátní web běží.

"Hlavním cílem nového webu společnosti ORCO bylo zajistit moderní, funkční a velmi dobře vypadající web, umožňující snadný přístup ke všem informacím o skupině a aktivitách souvisejících společností. Po dodavateli grafického designu, agentuře FG Forrest, jsme požadovali postavit nový korporátní portál v rekordním čase dvou měsíců na námi používaném CMS LARS.NET od společnosti Lundegaard. FG Forrest v tomto náročném úkolu obstál a dodaný výsledek je velmi profesionální," uvádí Internet Marketing Manager Jiří Krám.

Vzhledem k tomu, že ORCO GROUP je nadnárodní firmou veřejně obchodovanou na burze v Praze i Paříži, se výchozí korporátní web www.orcogroup.com v anglickém jazyce stal základem pro další jazykové mutace. S ohledem na akcionáře se v první řadě jedná o verzi francouzskou a českou, které byly spuštěny 13. února a dále budou následovat další cizojazyčné verze podporující aktivity ORCO GROUP na lokálních trzích v Polsku, Maďarsku, Německu, Slovensku, Rusku a Chorvatsku.

Cílem projektu bylo vytvořit reprezentativní web nadnárodní společnosti s působením na trzích střední a východní Evropy s moderním grafickým stylem, přehlednou strukturou, intuitivní navigací a kvalitním řešením pro správu obsahu a struktury, které by umožnilo jednoduchou, rychlou a spolehlivou správu webu samotným klientem. Grafika byla výzvou, protože měla splňovat požadavky na reprezentativní vzhled korporátní prezentace, ale také akcentovat estetiku spojenou s moderní architekturou projektů společnosti.

Z hlediska efektivní kombinace názorné grafiky a přívětivého ovládání webu si pozornost zaslouží zejména forma prezentace projektů v sekci "Our projects and portfolio“. Pro výběr projektů byl vyvinut speciální modul, který zobrazuje jednotlivé realizované projekty po výběru lokace na flashové mapě. To by samo o sobě nebylo nic zvláštního, avšak tento modul je součástí systému LARS CMS a umožňuje zaměstnancům Orco Property Group přidávat ke stávajícím městům nové projekty Samozřejmostí je i nadstandardní tiskový servis, který obsahuje vedle tiskových zpráv také Video news, záběry z webové kamery a kalendář událostí. Všechny tyto položky mohou být aktualizovány interně ve společnosti Orco Property Group a tím výrazně zlepšit okamžitou reakci na nejčerstvější události.
Autor: Redakce
Datum: 20. února 2006

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz