Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Newsletter 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Vše pro váš digitální fotoaparát!

Druhý ročník soutěže webů škol

Druhý ročník soutěže webů škol pořádaný společností AutoCont On Line, a.s. vstoupil do posledního měsíce, kdy je možné přihlašovat školní weby (a webové stránky) do soutěže.

Soutěže se mohou zúčastnit všechny české školy, od mateřských až po střední školství – bez ohledu na zapojení do projektu Internet do škol. Přihlášky i přehled přihlášených škol jsou k dispozici na www.indos.cz, informačním centru projektu Internet do škol.

Druhý ročník soutěže přináší řadu novinek – soutěž je organizována po krajích a v průběhu března a dubna budou v krajích vyhodnoceny vítězné prezentace postupující do finále. To se uskuteční v květnu v Praze a odborná porota vybere trojici nejzajímavějších a nejlepších webových stránek škol. Na své si přijde i veřejnost – bude moci hodnotit přihlášené stránky a přichystány jsou i ceny veřejnosti.

Druhý ročník soutěže chystá pro vítěze řadu zajímavých cen. Soutěž vyhlašuje AutoCont On Line s partnery, společnostmi SILCOM Multimedia, ZONER a MICROSOFT a mediálními partnerem IDG, vydavatelem měsíčníku PC WORLD a GameStar. 

Přihlašovat webové prezentace škole je možné do 31.prosince 2003 na adrese http://www.indos.cz/webbys.
Autor: Redakce
Datum: 5. prosince 2003

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz