Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

Intel a Vignette uzavírají globální e-business alianci

Na veletrhu Fall Internet World oznámily společnosti Intel a Vignette uzavření globální e-business aliance soustředící se na poskytování V/5 E-business Application Platform ™ společnosti Vignette pracující na serverech založených na procesorech Intel. Cílem strategické aliance je snížit náklady společností na vývoj e-business aplikací a zkrátit dobu jejich zavádění poskytováním balíků softwarových řešení poháněných servery založenými na procesorech Intel.

Tento přístup poskytuje všem společnostem stejné e-business funkce, které byly dříve  dosažitelné pouze pro vybraný počet velkých podniků.

Aliance zahrnuje společný vývoj technologie a zaměření technických, prodejních a marketingových zdrojů na rychle rostoucí tržní segment s e-business řešeními od středních až  po velké podniky. Z počátku se obě společnosti budou zaměřovat na oblasti telekomunikací, bezdrátové technologie a na oblast e-businessu.

"Spolupráce mezi společnostmi  Intel a Vignette je dalším krokem ve vývoji e-business trhu," řekl Greg Peters, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Vignette Corp. "Budujeme alianci, která zákazníkům umožní využívat e-business řešení, která lze snadno zavést, která pracují bezchybně v rámci architektury jejich podniku a která zvyšují odbornost v jejich organizacích."
V souladu s podmínkami aliance budou společnosti optimalizovat aplikace V/Series™ společnosti Vignette určené pro současné a budoucí procesory Pentium® III Xeon™ a Pentium III společnosti Intel a pro chystanou architekturu procesorů rodiny Intel Itanium. Obě společnosti budou navíc organizovat společná školení pro stovky průmyslových vývojářů s cílem optimalizování technologií a integrování e-business řešení pocházejících z této aliance.

"Úspěch e-businessu se dnes točí kolem komunikace se zákazníky a kolem poskytování rychlých a účinných služeb," řekl Paul Otellini, výkonný viceprezident a generální ředitel Intel Architecture Group. "Aplikační platforma V/5 E-business společnosti Vignette poháněná servery založenými na procesorech Intel se bude nadále přizpůsobovat novým požadavkům společností na e-business s cílem uspokojení požadavků jejich zákazníků."
Autor: Tisková zpráva
Datum: 3. listopadu 2000

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz