Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Vše pro váš digitální fotoaparát!

Akcniceny.cz nabízí srovnaní cen v hypermarketech

Vznikl zajímavý projekt, který monitoruje akční nabídky českých hypermarketů. Na adrese www.akcniceny.cz si můžete prohlížet a porovnávat nabídky společností Tesco, Asko nábytek, Hypernova, Prima, Elektrocity a Julius Meinl.

Za celým projektem stojí sdružení Akční ceny, které založilo stejnojmenný server. Tento projekt se zaměřuje na výhodné nabídky významných českých obchodních společností mezi niž patří i společnosti jako jsou Tesco, Asko nábytek, Hypernova, Prima, Elektrocity a Julius Meinl. Zároveň v probíhají jednání s dalšími známými společnostmi, takže můžeme očekávat rozšíření akční nabídky o další zajímavé položky.
 
“Hlavní výhodou spolupráce mezi serverem akcniceny.cz a obchodními společnostmi je nabídka nejnižších cen. Letákové nabídky zveřejňované na stránkách serveru obsahují zboží s přechodně sníženými cenami a ty tak zpravidla jsou nejnižšími možnými cenami, které lze na českém trhu nalézt.”, řekl PR manažer společnosti Martin Pošta, a dodává “Navíc v sekci “Hot Spot” nalezneme tip týdne na absolutně nejzajímavější nákup. Ve spojení s výhodami internetového prostředí vzniká jedinečný způsob pravidelného sledování akčních cen a tudíž i vyníkající možnost dosažení významných ·spor.”
 
Server akcniceny.cz obsahuje uživatelsky jednoduché a příjemné prostředí s množstvím vyhledávacích funkcí (podle obchodní společnosti, podle města, podle kategorie apod.), s přehledem všech prodejen s otevírací dobou. U každé položky je podrobný popis i fotografie, což dále usnadňuje výběr požadované položky.
 
Tyto stránky je vhodné používat pro získávání informací o nejlepších cenách na českém trhu a při plánování nákupu.
Autor: Redakce
Datum: 15. února 2001

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz  
 Seznam komentářů  
Vypsat
Od
Téma
Datum

Jana Čejková
postel
25.09.2003 21:45