Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

Mobily za kvéčka

Novou možnost rychlejšího nákupu přináší svým zákazníkům internetový obchod Mshop.cz v podobě placení elektronickými penězi Q, které jsou základem prvního českého mikroplatebního systému I LIKE Q.

“Nákup probíhá úplně stejně jako při placení korunami. Je však mnohem rychlejší a pro zákazníka výhodnější.” říká Petr Cikán, majitel Mshopu, který za první 2 měsíce letošního roku prodal několik set mobilních telefonů přes Internet.

Pro uživatele I LIKE Q, kterých je v současné době 22 tisíc, je na Mshopu připravena zvýhodněná nabídka, platná do konce března s dopravou zdarma a slevou 200 Kč na vybrané mobilní telefony. “Spojení mobilů a Internetu je pro uživatele velmi lákavé, což dokazuje okamžitý prodej několika předplacených karet během několika minut po zapojení MShopu do I LIKE Q,” říká Nikola Rafaj, předseda představenstva provozovatele I LIKE Q, společnosti Villusion.

Elektronická peněženka I LIKE Q je určena zvláště pro placení malých částek, tzv. mikroplateb. Uživatelé si mohou do své elektronické peněženky posílat peníze z jakékoliv české banky a následně platit na mnoha internetových serverech. Mshop je v současné době již desátým internetovým obchodem, který zpřístupnil placení elektronickou peněženkou I LIKE Q.
Mshop.cz
Mshop.cz ( www.mshop.cz ) je internetový obchod s mobilními telefony a příslušenstvím, který za rok svého působení na trhu získal tisíce spokojených zákazníků. Naší předností je zejména rychlost dodání a příznivé ceny, oproti klasickým obchodům. Mezi naše klienty a partnery patří i významné české internetové firmy.

Villusion
Villusion /vi'lu:žęn/, a.s. je mladá česká internetová společnost, která za podpory Sun Microsystems vyvíjí přelomové technologie pro placení internetovou měnou a věrnostní systémy. V týmu Villusionu pracují lidé se zkušenostmi z eBanky a úspěšné vývojářské NetBeans. Po uvedení projektu v České republice bude následovat expanze do dalších evropských zemí. ( www.villusion.cz )
Autor: Tisková zpráva
Datum: 1. března 2001

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz  
 Seznam komentářů  
Vypsat
Od
Téma
Datum

Jiří Rýdl
Mikroplatby
02.03.2001 09:21
Petr Cikán
Re: Mikroplatby
05.03.2001 19:04