Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Vše pro váš digitální fotoaparát!

Bilysvet.cz - nový obchod s bílým zbožím

Provozovatel serverů zena.cz a webdoktor.cz, které jsou zaměřeny primárně na prodej zdravotních doplňků a kosmetiky spustil v únoru tohoto roku obchod, který chce konkurovat kvalitou webu, šíří sortimentu i cenou zboží již zavedeným obchodům s bílým zbožím.

Má již k dispozici i první výsledky. Za první 3 měsíce provozu ohlásil provozovatel úspěšnou realizaci 234 objednávek a dosažení obratu téměř 3 mil. Kč.

Internetové stránky www.bilysvet.cz jsou koncipovány tak, aby se i začátečník ve světě internetu dobral ke všem informacím, které ho zajímají. Celý web má velmi jednoduchou a přitom detailně propracovanou navigaci. Také vyhledávání zboží je velmi komfortní. Návštěvník internetového obchodu má možnost prohlédnout si jednotlivé položky ještě před tím, než si k nim zobrazí všechny detaily. K tomu slouží rychlý přehled zboží s obrázky a krátkým popisem základních údajů. Může také využít tzv. parametrického vyhledávání, které umožní vyhledání zboží na základě parametrů, které má zboží obsahovat.

Tomáš Valach, provozovatel obchodu, říka: "Přestože víme, že internetových obchodů s bílým zbožím je u nás již celá řada, jsem přesvědčen, že ani 5% z nich nesnese přísná kritéria, která by, podle mého názoru, internetový obchod tohoto typu měl splňovat. Jsem přesvědčen o tom, že základem dobře fungujícího obchodu musí být přísná orientace na zákazníka a jeho potřeby. Proto jsme vytvořili náš obchod tak, aby zákazník byl schopen najít požadované zboží v co nejkratším čase a aby dostal veškeré informace potřebné k jeho konečnému rozhodnutí o koupi. Velmi důležitá je také rychlost dodávky, dobře fungující zákaznický servis a cenová politika. Mohu s radostí řici, že to vše se nám podařilo ke spokojenosti našich zákazníků, o čemž svědčí již první výsledky."
Autor: Tisková zpráva
Datum: 15. května 2002

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz