Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Newsletter 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Vše pro váš digitální fotoaparát!

i-EscrowEurope řešení pro bezpečnou Evropu

S cílem poskytnout evropské e-komerci řešení pro zabezpečení on-line transakcí, vznikl s podporou Bertelsmann Financial Services a i-Escrow Inc. joint venture projekt i-EscrowEurope Ltd. se sídlem v Británii i Německu.

Společnost zárověň oznámila uzavření dohody s britskou mutací aukčního serveru eBay, který bude svým uživatelům nabízet možnost rychlé a bezpečné platby prostřednictvím technologie i-Escrow.

Michael Menke, CEO i-EscrowEurope dodává "i-EscrowEurope kombinuje odborné znalosti online transakcí společnosti Bertelsmann Financial Services a znalost rizikového managementu i-Escow v silném řešení, které skutečně chrání nakupující i prodávající při rozličných e-commerce úkonech. Jsme optimističtí ve věci přijetí naší snahy o minimalizování rizik e-komerce na patřičných místech v Evropě."

i-Ecrow působí jako prostředník mezi obchodníkem a zákazníkem. Zákazník zaplatí za objednané zboží prostřednictvím některého z běžných platebních způsobů i-Escrow, která finance spravuje se všemi vymoženostmi rizikového managementu na svých zabezpečených, pojištěných účtech a následně je v dohodnuté vyplatí prodávajícímu. Na bezpečnost byl kladen velký důraz, nekoná se tu posílání jakýchkoli důvěrných dat např. emailem, jako rozhraní vždy funguje zabezpečený server i-Escrow. Největší přínos projektu je pravděpodobně v tom, že může své jednoduché a dostupné řešení přinést do oblastí, kde se důvodů jako jsou například vyšší náklady, na bezpečnost příliš nedbalo.
Autor: Redakce
Datum: 6. prosince 2000

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz