Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Vše pro váš digitální fotoaparát!

Seznam, nic lepšího neznám

Omluvte prosím mou snahu, přiživit se na reklamní kampani našeho jistě nejstaršího a možná i nejnavštěvovanějšího portálu, pokud se tomu tak ještě říká. Právě s tímto přehledem českých URL jsem totiž měl nedávno zajímavý problém. Upozornění pro všechny odpůrce skryté reklamy: Skrytá reklama nezpůsobuje rakovinu!

Chtěl jsem registrovat prezentaci společnosti Mlékárna Hlinsko s.r.o., která vyrábí sušená, zahuštěná, slazená i neslazená mléka značky TATRA, ale hlavně vyrábí mou dětskou a vlastně i současnou “ňamku” Jesenku a její kakaovou obměnu Pikao. Protože “normálních” prezentací je na webu spousta, společně s klientem (protože Mlékárny skutečně jsou náš klient, to nebudu zastírat) jsme se rozhodli připravit něco v našich krajích nevídaného.

Jak se nám to povedlo se můžete sami přesvědčit na adrese www.tatramleko.cz, kde potkáte zlobivou Hedviku a zvídavého Vendelína, kteří potřebují doplnit svoje jesenkové zásoby, aby se mohli vydat zpět na cestu k mléčné dráze. Zní to možná trochu pohádkově, ale web je plný legrácek, které pobaví i dospělé hravé jedince. A samozřejmě tu najdete hromadu informací, i když ne tak jednoduše jako na webu s jedním rozcestníkem v horním pruhu.

V každém případě jde o firemní prezentaci podniku, kde se zpracovává a vyrábí mléko, a proto jsem při registraci na Seznamu zvolil tyto sekce: Průmysl a výroba : Potravinářský a tabákový průmysl : Mléčné výrobky. Netrvalo dlouho a přišla mi následujcí odpověď:

Vami zadane udaje stranky s temito udaji

URL: http://www.tatramleko.cz
Titulek:Mlékárna Hlinsko s.r.o.
Popis: Společnost Mlékárna Hlinsko se zabývá výrobou sušených a zahuštěných, slazených a neslazených mlék, které dodává na trh pod názvy Tatra, Salko, Piknik, Pikao a Jesenka.
Sekce: Průmysl a výroba : Potravinářský a tabákový průmysl : Mléčné výrobky

obsahem neodpovidaji Vasemu popisu, a proto byl tento odkaz ze zatridovanych odkazu serveru www.SEZNAM.cz vymazan. Pokud tuto zavadu opravite, budeme radi, kdyz opet vyuzijete nasich sluzeb tim, ze si svou stranku date opet standardni cestou k zaregistrovani do Seznamu. Nova registrace neni mozna zaslanim mailu na mou adresu, ale jedine pomoci postupu popsanem na URL: http://seznam.cz/pridej.html

Vas Seznam
Wagner

Opravdu nevím, jak jinak bych měl odstranit tuto závadu, než předěláním prezentace na další tuctové stránky s úvodním slovem ředitele a přehledem tučnosti jogurtů. To, že i webová prezentace je součástí komunikace společnosti ještě neznamená, že každou netradiční formu pošlu do sekce Reklama nebo Ostatní. Nazbývá než bojovat a vy se pobavte na “zakázané” prezentaci Mlékárny Hlinsko.
Autor: Jiří Rýdl
Datum: 12. dubna 2001 Profil autora  

Jiří Rýdl

PR & marketing manažer Altar Interactive
V minulosti působil např. v Deepend Prague
Zaměřuje se na brand management v oblasti telekomunikací a intertainmentu
Člen PR klubu


 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz  
 Seznam komentářů  
Vypsat
Od
Téma
Datum

Tomáš Bleša
Tak tohle...
12.04.2001 08:07
Jiří Rýdl
E-shop
12.04.2001 16:40
Jiří Rýdl
Seznam uznal Tatramléko.cz!
12.04.2001 20:47