Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

Nová forma online plateb na portálu LETUSKA.CZ

Cestovní agentura ASIANA Global Travel Service zavedla pro svůj online rezervační portál LETUSKA.CZ novou možnost online plateb...

Nový platební nástroj portálu LETUSKA.CZ využívá pro zabezepečení plateb kartou nástroj 3-D Secure (psali jsme o něm zde), který v současné době patří k nejdokonalejším systémům placení na internetu. Je samozřejmě podporován oběma největšími karetními asociacemi VISA a MasterCard, takže jej mohou využívat všichni majitelé platebních karet vydaných těmito asociacemi.

Nejdůležitější vlastností 3-D Secure je sofistikovaný průběh zpracování platby a především pokročilé bezpečnostní mechanismy (držitel karty musí prokázat svou totožnost prostřednictvím osobního hesla, existuje několik úrovní ověření držitele, obchodník nemá přístup k číslu karty a navíc musí být pro provozování systému certifikován bankou), což výrazně zvyšuje celkovou úroveň platebních transakcí.

"Nová možnost on-line plateb, kterou jsme poskytli klientům rezervačního portálu LETUSKA.CZ, bezesporu přispěje ke zvýšení zájmu zákazníků o nákup letenek v reálném čase," uvedl Mgr. Oleg Bril, manager marketingu společnosti ASIANA Global Travel Service. "S rozvojem technologií, které umožňují nejen rezervaci, ale i platbu on-line, začínají si lidé být vědomi, že si mohou v klidu svého domova či kanceláře zajistit rychle a snadno letenku, event. další službu cestovního ruchu, a ušetřit tak čas a finanční prostředky," dodal.
Autor: David Kozák
Datum: 5. listopadu 2004 Profil autora  

David Kozák

Redaktor serveru e-komerce.cz
Novinář a publicista.


 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz